IMG_4928_1__1472474618_613x817.33333333333_3_0.jpg

Працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Львівській області спільно з працівниками Львівської митниці ДФС 26 серпня в м. Новояворівськ перекрито черговий канал незаконного імпорту.


 

Це відбулося в межах цільових операцій "Рубіж - 2016", "Акциз-2016", які передбачають вжиття заходів щодо припинення реалізації на митній території України товарів, ввезених з-за кордону, штучно подрібненими паріями без сплати митних платежів до бюджету держави (схема ввезення відома як "човники").

У рамках досудового слідства в кримінальному провадженні за фактом ухилення від сплати податків та обов'язкових платежів до бюджету в особливо-великих розмірах встановлено, що ввезені у такий спосіб товари іноземного виробництва (продукти харчування, алкогольні напої без марок акцизного податку), накопичувались в одному з гаражних кооперативів містечка Новояворівськ. У подальшому товари реалізовувалися через Інтернет-магазин і крамницю Італійських товарів у цьому ж населеному пункті. Доставка товарів в інші регіони України забезпечувалася поштовим оператором.

Налагоджена схема, вочевидь, давала значні прибутки. Так, тільки у день обшуку в приміщенні магазину та гаражного кооперативу виявлено побутову хімію, продукти харчування, елітні алкогольні напої, каву, ввезені на територію України без митного оформлення та сплати митних платежів, орієнтовною вартістю понад 1,2 млн грн.

За даним фактом триває досудове слідство, встановлюється коло організаторів незаконної схеми.