Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

22 червня, у Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбудеться:

9.00 год - Панахида у храмі Св.Володимира та блжмчн.о.Омеляна Ковча м.Перемишляни;

9.15 год – запалення лампадок на могилах жертв війни (на військовому та міському цвинтарі).

shkola10_1484069358_604x403_3_0.jpg

У середу, 11 січня, у школах м. Стрия стартував навчальний процес. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.
За словами директора департаменту Любомири Мандзій, 16 січня розпочнеться навчання і у загальноосвітніх навчальних закладах, які перебували на карантині, у м. Львів, Борислав, Дрогобич, Новий Розділ, Самбір, Трускавець, Червоноград, а також у таких районах як Бродівський, Буський, Городоцький, Жидачівський, Жовківський, Золочівський, Кам’янка-Бузький, Мостиський, Радехівський, Сколівський, Сокальський, Старосамбірський, Стрийський, Яворівський райони та на території Заболотцівської, Міженецької та Новоміської ОТГ.


 

"З 20 січня стартує навчальний процес у ЗНЗ Миколаївського району, і з 23 січня – в решті ЗНЗ області. Зокрема, у м. Моршин, Дрогобицькому, Перемишлянському, Пустомитівському, Самбірському, Старосамбірському, Турківському районах та Новострілищанській, Гніздичівській, Бабинській, Бісковицькій, Вільшаницькій, Волебаранецькій, Дублянській, Луківській, Новокалинівській, Чукв’якській та Грабовецькій ОТГ", - розповіла Любомира Мандзій.

За словами Любомири Мандзій, терміни та тривалість зимових канікул у 2016/2017 навчальному році встановлювались ЗНЗ області за погодженням з відповідними органами управління освітою.