Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

23 січня мешканців с.Болотня о 16.00 год запрошують у Народний дім, а с. Подусільна о 17.30 год до сільської ради для обговорення плану розвитку громади на 2019-2021 роки за участі керівників району

22 січня у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки ЗУНР та УНР

DSC_0756_1486472074_613x407.57978723404_3_0.jpg

Упродовж року департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА здійснив протокольне забезпечення понад 100 зустрічей з іноземними делегаціями та забезпечив 6 візитів найвищого рівня до Львівської області. Про це сьогодні, 7 січня, повідомила директор департаменту Поліна Лі.

За її словами, Львівщина у 2016 році зустрічала дипломатів Вишеградської групи і України у Львові, Міністра національної оборони Канади Хаджіт С. Сейджена, Прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо, Маршалка Сенату Республіки Польща Станіслава Карчевського, Державного Секретаря Святішого Престолу Кардинала П’єтро Пароліна, Віце-прем’єр-міністра Республіки Польща, Міністра вищої освіти і науки Ярослава Говіна та ін..

"Такі зустрічі дозволяють поглибити взаємини на міжрегіональному рівні, дають поштовх інвестиційному, торговельному, культурному співробітництву", - зауважила Поліна Лі.

Як розповіла посадовець, департамент у рамках співпраці із закордонними українцями та трудовими мігрантами закупив посібники та навчальну літературу для школи "Материнка" ім. Д. Павличка Українського навчального закладу у Варшаві. А також у посольства України в Республіці Білорусь та Туреччині передали класичну літературу для створення українських бібліотек.

Слід зазначити, що в напрямку розвитку міжнародного регіонального співробітництва в травні минулого року в області відбувалася низка заходів до Дня Європи. Участь у них взяв Ян Томбінський – на той час Голова представництва ЄС в Україні.

Говорячи про перспективи на 2017 рік, Поліна Лі наголосила, що планується проведення круглого столу з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та іноземними державами, а також організація благодійних ярмарків за участі Генеральних та Почесних консульств у м. Львів.

"Окрім того, на Львівщину очікують Дні Європи, Дні культури Угорщини, Дні В’єтнаму, заходи до Року Японії в Україні та ін.", - розповіла очільниця департаменту.