Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

22 червня, у Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбудеться:

9.00 год - Панахида у храмі Св.Володимира та блжмчн.о.Омеляна Ковча м.Перемишляни;

9.15 год – запалення лампадок на могилах жертв війни (на військовому та міському цвинтарі).

b_200_150_16777215_0___images_stories_17rik_04-17_img_8242.jpgПро відбір кандидатів на строкову військову службу та військову службу за контрактом; про створення на території Перемишлянського району місцевих пожежних команд; про стан проведення місячника благоустрою на території району; про використання земель сільськогосподарського призначення на території району; про облік дітей; про встановлення дитячих ігрових майданчиків; про відзначення переможців районної спартакіади серед сільських рад 2016 року – це перелік питань порядку денного наради керівництва райдержадміністрації із міськими та сільськими головами, яка відбулась 20 квітня.

 

 

Особливу увагу було приділено першому питанню. Районний військовий комісар О.Якімцов ознайомив присутніх із станом призивної кампанії у районі. Зокрема, подякував керівникам місцевого самоврядування за співпрацю та наголосив, що деякі працівники сільських рад не відповідально ставляться до цього питання.

Підсумовуючи обговорюване питання, голова райдержадміністрації В.Танчин вкотре нагадав головам про особисту відповідальність за організацію призовної кампанії на місцях. При цьому зауважив, що у сільських радах є відповідальна особа за військовий облік, яка повинна виконувати свої обов’язки у повному обсязі.

На завершення наради, голова РДА В.Танчин, голова районної ради Р.Андрусишин та голова районного товариства ВФСТ «Колос» Я.Грега вручили переможцям районної спартакіади серед сільських рад 2016 року кубки, призи та грамоти.