Шановні жителі Перемишлянщини!

21 рік тому Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, прийняла Конституцію України. Новий Основний Закон нашої держави став міцною, реальною основою розбудови нашої незалежності, становлення демократії, правопорядку і законності.

Прийняття Основного закону наблизило Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпило незалежність нової європейської держави. А підписана Угода про асоціацію з Євросоюзом у 2014 році та одержання нещодавно безвізу є свідченням цього.

Вітаючи із визначним державним святом, бажаю  Вам, шановні жителі Перемишлянщини, міцного здоров’я, миру, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави.

Нехай же в цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

З повагою

Голова Перемишлянської райдержадміністрації                              В.Танчин