21 листопада біля фотостенду «Небесна Сотня» у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи. Початок о 15.30 год.

 

22 листопада о 10.00 год. у с.Брюховичі відбудеться відкриття та освячення амбулаторії ЗПСМ

23 листопада о 16.00 год біля пам’ятника о.О.Ковчу відбудеться запалення лампадок та поминальна молитва за жертвами Голодомору 1932-1933 років

 

УВАГА!
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

4_1504529841_613x493.02949061662_3_0.jpg

Упродовж 29-31 серпня на спеціальному полігоні у місті Рожище, що у Волинській області, відбувався третій етап Всеукраїнських змагань газових аварійних служб компаній РГК.


 

За першість у Західному регіоні боролись кращі бригади «104» газорозподільних компаній із семи областей: «Волиньгаз», «Закарпатгаз», «Івано-Франківськгаз», «Львівгаз», «Рівнегаз», «Тисменицягаз» та «Чернівцігаз».

Гасло змагань - «Наша майстерність – ваша безпека!».

Подібні Всеукраїнські змагання у цьому році проводяться вперше.

Організатором першості стала група компаній РГК. На початку липня ПАТ «Львівгаз» провело відбірковий турнір, на якому визначили кращу бригаду аварійно-диспетчерської служби (АДС) у Львівській області. Нею стала бригада АДС Буського відділення, котра представила підприємство у фінальній частині Перших Всеукраїнських змагань газових аварійних служб.

Конкурс складався з 6 етапів: перевірка технічного стану автомобіля АДС та його оснащення спецприладами і техзасобами, виявлення і локалізація витоків на надземному газопроводі і обладнанні, підземному сталевому і поліетиленовому газогонах, гасіння загоряння газу з подальшим усуненням витоку.

Окрім цього, учасники змагались у вправності застосування засобів індивідуального захисту, знання теоретичної частини, а також вміння надати першу медичну допомогу постраждалим.

Аварійна бригада «Львівгазу» із результатом 371 бал виборола почесне перше місце, друге місце посіла бригада «Рівнегаз», а третє – «Івано-Франківськгаз».

Відтак, за звання кращої бригади у фіналі Всеукраїнського конкурсу, який відбудеться 7 вересня на базі Марганецького полігону, змагатимуться команда ПАТ «Дніпропетровськгаз» як переможець східного етапу, ПАТ «Чернігівгаз» - як найкраща команда у центральній частині країни та ПАТ «Львівгаз» - переможець у Західному регіоні.