21 листопада біля фотостенду «Небесна Сотня» у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи. Початок о 15.30 год.

 

22 листопада о 10.00 год. у с.Брюховичі відбудеться відкриття та освячення амбулаторії ЗПСМ

23 листопада о 16.00 год біля пам’ятника о.О.Ковчу відбудеться запалення лампадок та поминальна молитва за жертвами Голодомору 1932-1933 років

 

УВАГА!
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

Надмірна швидкість є основною причиною ДТП в Україні

На жаль, не багато водіїв знають, що перевищення швидкості в реальних умовах дорожнього руху не призводить доістотного виграшу в часі. Водій, що долає середній міський маршрут (близько 20 км) зі швидкістю 80 км/год., замість дозволених 60 км /год., виграє в часі всього дві хвилини.  Чи варто ризикувати і нервувати заради пари хвилин?


 

Не варто також забувати, що водій, що перевищує швидкість, піддає ризику не тільки себе, а й оточуючих людей. Як показує європейська статистика, чим вища швидкість автомобіля, тим важчі наслідки для пішоходів. Так, при швидкості наїзду автомобіля 32 км/год. гинуть 5% пішоходів, а третина взагалі не дістає травми. При зростанні швидкості до 48 км/год. ці показники набагато гірші – 45% пішоходів гинуть і багатьом наносяться серйозні каліцтва. Якщо ДТП відбувається на швидкості 64 км/год., тут ситуація зовсім погана - летальні випадки фіксуються в 85% випадках. Таким чином, скорочення максимально допустимої швидкості в населених пунктах всього лише на 10% може зберегти життя людині в 90% випадків.

Пам’ятайте, «безпечного» перевищення швидкості не буває! Доведено статистикою ДТП!