DSC_2001_1504862484_613x436.7625_3_0.jpg

Сьогодні, 8 вересня, свою 78-му річницю з дня створення відзначила 2-га Галицька бригада Національної гвардії України - одне з найстаріших з’єднань серед військових формувань.


 

Привітали військових заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, голова Львівської облради Олександр Ганущин, духівництво та інші.

«Щиро вітаю Вас з 78-ю річницею створення 2-ї Галицької бригади Національної гвардії України. Хочу подякувати за Вашу працю в обороноздатності нашої країни. Навчання, наука, тренування, накази, плани – за цим усім стоять людські долі. Саме ці люди є визначальні сьогодні тим, що зупинили ворога, який зазіхав на наші землі. Українці ніколи не хотіли чужого, але й свого нікому не віддадуть. Всім відомо: хто прийде до нас з мечем, той від мечі і від щита, яким є наші воїни, загине. Ви є гідними нащадками військової звитяги козаків, воїнів УПА і сучасних воїнів, які поклали своє життя за нашу Незалежність. Слава Вам, слава нашим воїнам і слава Україні!» - зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Присутні вшанували пам’ять загиблих військових хвилиною мовчання.

З благословенням до військовослужбовців звернувся капелан Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла отець  Андрій.

Окрім того, за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у зміцнення обороноздатності держави та з нагоди створення 2-ї Галицької бригади Національної гвардії України військовослужбовці отримали подяки голови Львівської ОДА та цінні подарунки.

Окремих військових нагородили відзнакою Президента України за участь у антитерористичній операції, деякі з нагород присвоїли посмертно.