8O2A5568_1506066698_613x408.41125_3_0.jpg

Днями на Львівщині відбулася третя сесія Школи успішного медичного менеджера. Проведення заходу ініціював департамент охорони здоров’я Львівської ОДА за підтримки субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області». Співорганізатором заходу виступило Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ, проект U-LEAD, який сфокусований на впровадження реформ децентралізації в Україні.

«Цього року на сесії були присутні тренери високого класу. Адже народження керівників нової якості - це неймовірно складний і водночас цікавий, творчий процесс», - зазначила директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.

Під час проведення Школи, медиків навчали ефективної комунікації, ділової української мови, мистецтву ведення переговорів, фандрайзингу, управлінню командою, лідерству, а також детально ознайомили з можливостями і ризиками автономізації лікарень та впровадження реформ в галузі охорони здоров’я на прикладі Хорватії.

Експерти в галузі комунікацій проводили майстер-класи щодо правильного ведення інтерв'ю, дебатів, публічних виступів, панельних дискусій. Відбувалась постійна робота в групах, де учасники почергово демонстрували свої знання та навички.

Після інтенсивного та активного навчання в Школі учасникам вручили сертифікати. Сесія завершилась екскурсією до музею «Садиба Івана Франка» у  селі Нагуєвичі.