____7481_650x410_1506067703_613x386.66153846154_3_0.jpg

24 вересня розпочнеться традиційний відкритий турнір з фехтування на шпагах серед кадетів «Галицька осінь - 2017», присвячений світлій пам'яті майстра спорту Володимира Козицького.

Змагання відбудуватимуться в манежі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

У турнірі візьмуть участь близько 150 молодих фехтувальників України (категорія кадети), для яких ці змагання є одним з етапів відбору до складу національної збірної команди України.

Попередню згоду на участь у змаганнях, окрім представників Львівщини, подали збірні команди Києва, Київської, Миколаївської, Харківської, Тернопільської областей, а також очікують гостей з Кракова (Польща) та Бреста (Білорусь).

Організатори змагань - управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та федерація фехтування Львівської області.

Довідково:

Володимир Петрович Козицький (1934-1999) зробив чимало для розвитку та популяризації фехтування на Львівщині. Багаторазовий переможець змагань республіканського, всесоюзного та міжнародного рівнів.

Новаторський підхід до питань підготовки спортсменів дозволив йому розробити та запровадити в практику авторські методики тренувань, які сприяли високим результатам львівських фехтувальників на чемпіонатах Європи, світу та Олімпійських Іграх.

Традиційно восени у Львові зустрічаються спортсмени, тренери, представники команд, ветерани фехтування для вшанування пам’яті свого товариша по спорту, обмінюються спогадами, передають свій досвід молодому поколінню спортсменів.