Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2012 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 25 26
27 28 29        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 471 гостей на сайті

21 лютого 48.jpgз ініціативи учнівського парламенту у НВК « Середня загальноосвітня школа-гімназія» було проведено Міжнародний день рідної мови.

У цей день у навчальному закладі відбувся конкурс газет-стіннівок. Учні продемонстрували свої знання рідного слова. Дуже приємно, що кожен з них розуміє, що мова - духовний скарб нації, це не просто засіб  спілкування, це те, що живе в наших серцях. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості.

22 лютого члени парламенту запропонували учням провести конкурс вишитих сорочок «З бабусиної скрині».

Дуже приємно, що бажаючих взяти участь у конкурсі було дуже багато. Більшість учасників упевнені, що традиції вишивання передаються з покоління в покоління і ніколи не  втратять  своєї цінності. Коли вдягаєш вишиванку чи тримаєш у руках вишитий рушник, твоє серце здіймається та летить за хмари, щоб прославляти український народ, ділитися щедрістю, теплом, щирістю та ласкою.

45.jpg

Вибір переможців був нелегким, але після довгих дебатів журі обрало дві найоригінальніші вишиванки. Переможцями конкурсу стали Соболевська Марія та Мудрак Надія.

Слід зазначити,що більшість учнів вирішили прийти до школи у вишиванках. У цей день школа наповнилася барвами всіх кольорів веселки, у ній лунали звуки рідної пісні. Вишиванки  наповнюють серце кожного з нас чарами рідної землі і є живущим бальзамом, який сповнює нас споконвічною могутньою силою українського народу.

47.jpg