Влада Львівщини залучатиме науковців до розвитку промисловості області. На цьому сьогодні перед учасниками засідання Колегії Львівської ОДА наголосив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк.

 

Голова ОДА наголосив, що у області постала гостра необхідність створення науково-промислових груп, форм та кластерів і зараз дане питання є під першим номер для вирішення на Львівщині.

«Другим питанням залишається будівництво та створення у області дозвільно-інвестиційного офісу регіонального значення. Ми повинні приділити велике значення для створення нових робочих місць на Львівщині. Ми сьогодні підготували типові форми бізнес-планів з об’ємами інвестування 150-250 тисяч гривень. Ми маємо надію, що інвестор, взявши весь комплекс документів, отримавши гарантії від влади та від дозвільних установ, зможе зареєструвати підприємство та інвестувати кошти», - розповів Михайло Костюк.

Голова Львівської ОДА наголосив, що на селах потрібно створювати малі підприємства, сімейні ферми тощо та інші малі форми селянських господарських підприємств. «Ми готуємо документацію для фінансового сприяння такої роботи. Усі механізми зараз допрацьовуються і будуть винесені на розгляд сесії Львівської обласної ради. Сектор заробітчан складає якраз середню і довгострокову інвестицію», - наголосив Михайло Костюк.

Окремо голова облдержадміністрації звернув увагу на проведення низки заходів із боротьби та викорінення корупції та хабарництва у регіоні. «Його рівень, на жаль, не сприяє розвитку регіону, тому наголошую, що боротьба із корупцією – це засіб для розвитку бізнес-клімату регіону. Сьогодні обласна влада пропонує максимальне сприяння та розвиток бізнесу», - додав Михайло Костюк.