Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

7_1507825683_613x408.41125_3_0.jpg

Сьогодні, 12 жовтня, у м. Жовква голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із учасниками АТО із Сокальського та Жовківського районів, а також м. Червоноград. Своїми історіями успіху та надскладних перемог поділились з присутніми переможці Ігор Нескорених із Львівщини Дмитро Сидорук, Сергій Калитюк, Катерина Михайлова та Роман Панченко.


 

«Мій бойовий шлях почався з Майдану. Після Майдану було АТО. Після війни було складно повернутись в мирне життя. Взяла себе в руки. Командир запропоновував взяти участь у Іграх Нескорених. Пройшла відбір. Завоювала срібну медаль. Всюди відчувала підтримку - була підтримка на Майдані, в Айдарі, в Інвіктусі. Я думаю, що ви теж маєте між собою об'єднатися і підтримувати один одного у складні часи», - розповіла про свій шлях Катерина Михайлова.

На важливості сили волі та руху вперед задля цінностей держави наголосив і Дмитро Сидорук.

«Коли я прийшов на демобілізацію постало питання, що робити далі. Махнути рукою і піти – це зробити легше всього. Дуже прикро таке бачити, бо АТОвець – це гордість нації, людина, яка захищала свій народ від окупанта. Я себе знайшов в спорті. І надалі планую розвивати цей спорт  для таких самих учасників АТО, які були поранені».

Також переможець Ігор Нескорених наголосив, що кожен з героїв хто потребує допомоги, має змогу її отримати.

«Побратими вставайте і робіть щось. Ви - є гордість нації, рухайте націю. Держава – це ви, ви займаєтесь тими питання, які вам потрібно вирішити. Вам відкриють всі двері і допоможуть вирішити всі питання. Ми можливо не знаємо всіх моментів, як потрібно вирішити всі питання, але є люди спеціально навчені, які нам допоможуть і підкажуть. І знайдіть себе в цьому суспільстві, робіть те, що вам цікаво», - додав Дмитро Сидорук.