Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< серпня 2010 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 612 гостей на сайті

Інформація про земельні торги (аукціони) щодо продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту), що відбудуться у грудні 2020 року

Інформація про земельні торги (аукціони) щодо продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту), що відбудуться у серпні 2020 року

Інформація про земельні торги (аукціони) щодо продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту), що відбудуться у листопаді 2019 року

Інформація про земельні торги (аукціони) щодо продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту), що відбудуться у серпні 2019 року

Інформація про земельні торги (аукціони) щодо продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту), що відбудуться у липні 2019 року

Каталог вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності

Звіт про роботу відділу АПР за 2017 рік

 

 

 

800x600 Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

XV сесія VI скликання

РІШЕННЯ № 388

від 28 лютого 2012 року

Про затвердження Програми підтримки підприємництва у галузі тваринництва на 2012 рік

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та рішення Львівської обласної ради від 05.01.2012 360 "Про обласний бюджет Львівської області на 2012 рік", враховуючи висновки постійних комісій з питань розвитку села та агропромислового комплексу і з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності, Львівська обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму підтримки підприємництва у галузі тваринництва на 2012 рік (далі – Програма), що додається.

2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (О. Демків) забезпечити фінансування Програми на 2012 рік.

3. Головному управлінню агропромислового розвитку облдерж­адміністрації (М. Кучеренко) на початку 2013 року подати звіт про виконання Програми та використання коштів.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань розвитку села та АПК (П. Пешко).


Програма

підтримки підприємництва у галузі тваринництва на 2012 рік

Програма підтримки підприємництва у галузі тваринництва на 2012 рік (далі Програма) розроблена на виконання Закону України «Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві», Програми економічних реформ на 2010–2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка», Програми Президента України «Україна для людей», Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2012 рік.

Визначення проблеми, на розв`язання якої спрямована Програма

Упродовж останніх років в області існує тенденція до зменшення обсягів виробництва продукції тваринництва, особливо м’яса ВРХ і молочної продукції.

clip_image002.gifclip_image004.gif

clip_image006.gifУ Львівській області має місце значне зменшення поголів’я ВРХ, у тому числі корів, як у сільськогосподарських підприємствах, так і в господарствах населення.

Специфіка тваринницької галузі Львівської області зумовлена тим, що 92 % великої рогатої худоби і майже 95 % корів зосереджені в господарствах населення, в яких виробляється близько 50 % м’яса та 96 % молока. У той же час, товарність молока виробленого особистими селянськими господарствами становить лише 12,2 %, що негативно відображається на забезпеченні населення молокопродуктами власного виробництва.

Тому одним із важливих пріоритетів продовольчої безпеки області є розвиток тваринницької галузі, зокрема, молочного скотарства. З урахуванням структури виробників молока та яловичини у Львівській області важливе значення набуває створення належних умов для розвитку галузі тваринництва, стимулювання та підтримки виробництва продукції молочного скотарства в усіх категоріях господарств, особливо в господарствах населення.

Основними причинами виникнення проблеми є:

- тривалий термін окупності вкладених інвестицій, що не приваблює інвесторів до вкладення коштів;

- монополізація каналів ринку закупівлі сировини та відсутність їх альтернативи;

- диспаритет цін на продукцію вироблену сільськогосподарськими виробниками та розрібними цінами на товари, вироблені із сільськогосподарської сировини (м'ясо-молочні товари);

- недостатність заходів, спрямованих на захист інтересів вітчизняних виробників молока і м’яса яловичини;

- незабезпеченість населення області до потреби споживання молоком і м’ясом яловичини власного виробництва;

- недостатність, непослідовність та часті зміни напрямів фінансової підтримки галузі тваринництва за рахунок бюджетних коштів усіх рівнів, що не сприяє підвищенню мотивації товаровиробників до нарощування обсягів виробництва продукції тваринництва;

- відсутність власних коштів у товаровиробників для розвитку галузі та висока вартість залучених фінансових ресурсів банків.

Завдання Програми

- Стабілізація і нарощення чисельності поголів’я в галузі тваринництві.

- Стимулювання закупівлі генетичних ресурсів.

- Стимулювання утримання особистими селянськими господарствами 4-ох і більше корів.

- Активізація розвитку виробників молока та м’яса яловичини у великотоварних, фермерських і селянських господарствах.

Мета Програми

Метою Програми є забезпечення фінансово-економічних умов розвитку тваринництва, зокрема, молочного скотарства, створення альтернативних каналів збуту виробленої продукції шляхом вдосконалення механізмів підтримки галузі.

Обсяги та джерела фінансування

Кошти обласного бюджету - 4,8 млн грн.

Інші джерела фінансування:

- власні кошти сільськогосподарських товаровиробників усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб;

- кошти вітчизняних та іноземних інвесторів;

- кредити, залучені в установах комерційних банків;

- кошти міжнародних фондів і міжнародні гранти;

- кошти державного бюджету, спрямовані на підтримку сільського господарства.

Напрями фінансової підтримки

I. Часткова компенсація вартості придбання племінних (генетичних) ресурсів у сумі 2100 тис. грн.

II. Спеціальна дотація фізичним особам на утримання корів молочного напряму продуктивності в сумі 1800 тис. грн.

ІІІ. Часткове здешевлення придбання теличок, закуплених у населення (фізичних осіб) для вирощування та відтворення в сумі 700 тис. грн.

ІV. Підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, створених на базі територіальної громади та суб’єктів малого підприємництва у сфері молочного скотарства в сумі 200 тис. грн.

Порядок використання коштів

Фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету здійснюється у вигляді часткової компенсації понесених витрат на виконання Програми, за винятком спеціальної дотації на утримання корів молочного напряму продуктивності.

Розподіл коштів обласного бюджету здійснюється конкурсною комісією головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації та погоджується з постійною комісією з питань розвитку села та АПК обласної ради.

Кошти на часткову компенсацію вартості придбання племінних (генетичних) ресурсів, спеціальну дотацію фізичним особам на утримання корів молочного напрямку продуктивності, часткове здешевлення придбання теличок, закуплених у населення (фізичних осіб) для вирощування та відтворення надаються у вигляді субвенцій районним бюджетам та їх обсяги визначаються конкурсною комісією головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Крім цього, для використання субвенцій, виділених районним бюджетам, в кожному районі наказом начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації створюється конкурсна комісія за участю начальника та спеціалістів управління агропромислового розвитку, голови постійної комісії з питань агропромислового розвитку районної ради (за згодою), спеціалістів фінансового управління (за згодою), яка визначає виконавців робіт.

З визначеними виконавцями Програми управління агропромислового розвитку райдержадміністрації укладає угоду, оформляє протокол засідання комісії, копії яких

разом із листом-клопотанням скеровує головному розпорядникові коштів.

Кошти на підтримку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, створених на базі територіальної громади та суб’єктів малого підприємництва у сфері молочного скотарства, надаються головним управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрації на рахунки, відкриті сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами та суб’єктами малого підприємництва в установах банків.

Кошти виділяються з обласного бюджету на безповоротній основі.

I. Часткова компенсація вартості придбання племінних (генетичних) ресурсів.

З метою поліпшення генетичної цінності сільськогосподарських тварин вітчизняної та зарубіжної селекції, підвищення економічної ефективності та конкурентноздатності галузі тваринництва, за кошти обласного бюджету здійснюється фінансування здешевлення придбання племінних сільськогосподарських тварин.

Виконавцями цієї Програми можуть бути господарства всіх форм власності, наукові та навчальні заклади, що мають у своєму складі виробничі сільськогосподарські підрозділи, фізичні особи, які утримують 3 і більше корів.

Часткова компенсація за придбання племінних (генетичних) ресурсів встановлюється в розмірі 50% їх вартості, але не більше за 1 голову: в молочному та м’ясному скотарстві (племінні корови, племінні нетелі, племінні телиці) – 4000 грн, у вівчарстві - 50% вартості, для комплектування племпідприємств області, племінних заводів та племрепродукторів, які займаються штучним осіменінням у скотарстві за придбання бугаїв, бугайців – у розмірі 50% від загальної вартості.

Для одержання компенсації в разі придбання племінних (генетичних) ресурсів виконавець Програми (юридична особа) подає головному управлінню агропромислового розвитку (головному розпорядникові коштів) такі документи:

- протокол засідання комісії та лист-клопотання управління агропромислового розвитку райдержадміністрації;

- договір між управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації та виконавцями Програми;

- відомість придбаних племінних (генетичних) ресурсів (додаток 1);

- племінні свідоцтва на закуплені племінні (генетичні) ресурси;

- документи, що підтверджують племінний статус господарства - продавця;

- довідку про ідентифікацію придбаного поголів’я;

- накладну на придбання;

- платіжне доручення про сплату з відбитком печатки банку про проведену оплату;

- копію довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;

- довідку про наявність (відсутність) протермінованої заборгованості по сплаті податку з доходів фізичних осіб;

- довідки, видані відповідними органами:

- Державної податкової адміністрації щодо відсутності заборгованості із сплати податків і платежів до бюджетів;

- Пенсійного фонду України щодо відсутності заборгованості зі сплати платежів до Пенсійного фонду;

- зобов’язання про повернення до бюджету в місячний термін зайво отриманих коштів у разі виявлення контролюючими органами факту незаконного та/або нецільового їх отримання;

Для одержання компенсації в разі придбання племінних (генетичних) ресурсів виконавець Програми (фізична особа) подає головному управлінню агропромислового розвитку (головному розпорядникові коштів) наступні документи:

- лист-клопотання управління агропромислового розвитку райдержадміністрації;

- довідку сільської, селищної, міської ради про наявність 3-х і більше корів, в якій зазначається ідентифікаційний номер, серія і номер паспорта корови та ветеринарної картки до паспорта;

- паспорт, копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичній особі та номер рахунку в банку;

- накладну на придбання;

- платіжний документ-квитанцію до прибуткового касового ордера;

- документи, що підтверджують племінний статус господарства-продавця;

- племінні свідоцтва на закуплені племінні (генетичні) ресурси;

- письмове зобов’язання про повернення в місячний термін коштів до обласного бюджету у випадку зменшення поголів’я корів станом на 1 січня наступного року.

Після прийняття рішення конкурсною комісією головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації та погодження реєстру з постійною комісією з питань розвитку села та АПК обласної ради, кошти розподіляються як субвенція з обласного бюджету районним бюджетам розпорядженням голови обласної державної адміністрації.

На підставі вищевказаних рішень головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації скеровує реєстр виконавців Програми в управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, а також подає пропозиції головному фінансовому управлінню облдержадміністрації для перерахування субвенцій відповідним районним бюджетам.

Господарства, що провадять господарську діяльність не за місцем їх реєстрації, фінансуються за місцем провадження господарської діяльності.

У разі зменшення поголів’я на 1 січня наступного року з урахуванням кількості закупленого поголів’я бюджетні кошти повертаються до обласного бюджету.

IІ. Спеціальна дотація фізичним особам за утримання корів молочного напряму продуктивності

Зважаючи на те, що в області понад 96% молока виробляється в індивідуальних господарствах, та беручи до уваги тенденцію зменшення поголів'я корів (за останній рік на 5,8%), причиною якого є низькі ціни на молочну продукцію, необхідно ввести спеціальну дотацію на утримання корів фізичним особам.

Дотація надається фізичним особам, які на 1 січня 2012 року, згідно з переписом худоби та обліковими документами, утримували чотири і більше корів, за кожну голову.

Розмір дотації за 1 голову визначається головним управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрації після прийняття від районних управлінь агропромислового розвитку відомостей про наявність станом на 01.01.2012 у господарствах населення корів (4-ох голів і більше) шляхом розподілу виділених коштів у розрахунку на одну голову.

Для отримання дотації індивідуальний власник - фізична особа повинен подати в управління агропромислового розвитку райдержадміністрації та головне управління агропромислового розвитку такі документи:

- довідку сільської, селищної, міської ради про наявність корів на 1 січня 2012 року, в якій зазначається ідентифікаційний номер, серія і номер паспорта корови та ветеринарної картки до паспорта;

- паспорт, копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичній особі та номер рахунку в банку;

- письмове зобов’язання про повернення у місячний термін коштів до обласного бюджету у разі зменшення поголів’я корів на 1 січня наступного року.

Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрацій необхідно подати в головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації відомість про наявність корів (4-ох голів і більше) в індивідуальних господарствах населення станом на 1 січня 2012 року (додаток 2).

Після прийняття рішення конкурсною комісією головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації та погодження реєстру з постійною комісією з питань розвитку села та АПК обласної ради, кошти розподіляються як субвенція з обласного бюджету районним бюджетам розпорядженням голови обласної державної адміністрації.

У випадку звернення фізичних осіб, які проживають на території міст обласного значення, спеціальна дотація на утримання корів молочного напряму продуктивності надається головним управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрації шляхом перерахування коштів на рахунки, відкриті індивідуальними власниками (фізичними особами) в установах банків.

Районні управління агропромислового розвитку райдержадміністрацій та головне управління агропромислового розвитку перераховують отримані кошти на рахунки, відкриті індивідуальними власниками (фізичними особами) в установах банків.

ІІІ. Часткове здешевлення придбання теличок, закуплених у населення (фізичних осіб) для вирощування та відтворення

З метою збереження поголів'я як генетичного фонду власного відтворення здійснюється здешевлення придбання теличок, закуплених у населення (фізичних осіб). Програма сприятиме нарощуванню маточного поголів’я та підвищенню продуктивності маточного поголів’я в господарствах. Телички для поповнення власного стада повинні походити лише від штучного осіменіння, живою масою не нижче 300 кг, ціна за 1 кг живої маси – не менше 20,0 грн. Відшкодування становить 10,0 грн за 1 кілограм живої маси.

Фінансова підтримка надається визначеним конкурсною комісією управління агропромислового розвитку господарствам усіх форм власності, включаючи наукові та навчальні заклади, що мають у своєму складі виробничі сільськогосподарські підрозділи і які придбали в господарствах населення теличок для поповнення власного стада.

Одержувач коштів зобов’язується виростити придбаних тварин для поповнення власного стада до корів-первісток. Між господарством - учасником Програми і управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації укладається угода про те, що учасник зобов’язується забезпечити вирощування теличок на рівні стандарту породи.

Для отримання фінансової підтримки за поголів’я теличок, закуплених у господарствах населення, учасник Програми подає головному управлінню

агропромислового розвитку облдержадміністрації такі документи:

- протокол засідання комісії та лист-клопотання управління агропромислового розвитку райдержадміністрації;

- копію довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;

- накладну на придбання (акти закупівлі);

- копію платіжного документа про розрахунок із власником за закуплений молодняк;

- довідку про походження тварини, видану підприємством з племінної справи за встановленою формою;

- довідку про ідентифікацію придбаного поголів’я;

- довідку про наявність (відсутність) протермінованої заборгованості по сплаті податку з доходів фізичних осіб;

- довідки, видані відповідними органами:

- Державної податкової адміністрації щодо відсутності заборгованості із сплати податків і платежів до бюджетів;

- Пенсійного фонду України щодо відсутності заборгованості зі сплати платежів до Пенсійного фонду;

- зобов’язання про повернення до бюджету в місячний термін отриманих коштів у разі виявлення контролюючими органами факту незаконного та/або нецільового їх отримання.

Після прийняття рішення конкурсною комісією головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації та погодження реєстру з постійною комісією з питань розвитку села та АПК обласної ради, кошти розподіляються як субвенція з обласного бюджету районним бюджетам розпорядженням голови обласної державної адміністрації.

На підставі вищевказаних рішень головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації скеровує реєстр виконавців Програми в управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, а також подає пропозиції головному фінансовому управлінню облдержадміністрації для перерахування субвенцій відповідним районним бюджетам.

Господарства, що провадять господарську діяльність не за місцем їх реєстрації, фінансуються за місцем провадження господарської діяльності.

У разі невиконання одержувачем коштів взятих зобов’язань щодо вирощування придбаних тварин та поповнення власного стада бюджетні кошти повертаються до обласного бюджету.

IV. Підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, створених на базі територіальної громади та суб’єктів малого підприємництва у сфері молочного скотарства

З метою забезпечення сприятливих економічних умов для виробників молока та м’яса яловичини, створення альтернативних каналів збуту сировини в рамках Програми передбачається реалізація інвестиційного проекту щодо підтримки сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу створеного за участю членів територіальної громади та суб’єктів малого підприємництва (фізичні особи –підприємці, фермерські господарства інші суб’єкти малого підприємництва) у сфері молочного скотарства.

Сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, які претендують взяти участь у Програмі, мають відповідати таким вимогам:

- об’єднувати громаду та суб’єкти малого підприємництва, які мають на утриманні не менше 120 корів;

- члени кооперативу повинні проживати на території не більше, як трьох суміжних населених пунктів;

- у власності та/або користуванні членів кооперативу є сінокоси (пасовища) з розрахунку не менше 0,5 га на 1 корову та рілля для вирощування кормових культур – не менше 0,5 га на 1 корову;

- члени кооперативу мають взяти зобов’язання щодо реалізації через цей кооператив не менше 1125 літрів молока на рік від однієї корови та отримувати послуги кооперативу;

- підтвердити готовність виконати за власні кошти такі роботи:

- огородження пасовищ;

- облаштування пунктів для напування худоби;

- надання місця для розміщення молокозаготівельного пункту та забезпечення його водою, системою збирання стоків та електропостачання.

Суб’єкти малого підприємництва (члени кооперативу), які виявили готовність створити малу молочну ферму – не менше ніж на 10 корів, повинні відповідати таким вимогам:

- мати на утриманні корів;

- підтвердити можливість розміщення малої ферми з урахуванням дотримання санітарних норм та умов сусідства;

- забезпечити постійне водопостачання новоствореної ферми;

- обґрунтувати можливість видалення продуктів життєдіяльності тварин, зберігання та вивезення гною;

- розробити бізнес-план діяльності молочної ферми;

- взяти на себе зобов’язання утримувати не менше 10 корів протягом трьох років.

У рамках Програми надається фінансова підтримка сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу шляхом відшкодування до 40 відсотків загальних витрат, здійснених у поточному році на:

- придбання насіння багаторічних трав, добрив з урахуванням норм та із розрахунку 0,5 га пасовища на 1 голову;

- влаштування електропастухів;

- закупівлю нової сільськогосподарської техніки, необхідної для заготівлі кормів (трактор, косарка, прес-підбирач, граблі, плуг, борона дискова, комбінатор, сівалка, оприскувач);

- матеріалів для облаштування приміщення та нового обладнання, необхідного для створення молокозбирального пункту (конструкція для монтування приміщення для молокопункту, танк-охолоджувач молока, мілкотестер, бойлер та ін.).

Для отримання фінансової підтримки сільськогосподарський обслуговуючий кооператив подає на розгляд комісії:

- довідку з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;

- копії первинних документів, що підтверджують придбання цінностей (накладні, акти);

- копії платіжних документів на оплату матеріальних цінностей, завірених банківською установою;

- документи, що підтверджують якість придбаного насіння;

- акти виконаних робіт, інші первинні документи, що підтверджують використання насіння та добрив;

- довідку сільської ради про розмір площі пасовищ, яке перебуває у власності, постійному користування чи оренді членів кооперативу;

- довідку про банківські реквізити.

Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив зобов’язаний надавати членам кооперативу необхідні послуги по догляду за громадськими пасовищами, виробництву кормів, реалізації молока.

Фінансова підтримка суб’єктам малого підприємництва, які виявили готовність створити малу молочну ферму не менше ніж на 10 корів, надається шляхом відшкодування до 40 відсотків загальних витрат, здійснених у поточному році на:

- придбання 10-ти нетелей;

- придбання матеріалів для влаштування приміщення малої молочної ферми (для реконструкції приміщення яке є у власності суб’єкта малого

підприємництва);

- придбання комплекту обладнання для ферми;

- компенсацію здійснюваних витрат із вирощування кормів для тварин на площі 10 га.

Для отримання відшкодування виконавцям Програми, суб’єктам малого підприємництва, які виявили готовність створити малу молочну ферму не менше ніж на 10 корів, необхідно подати в головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації такі документи:

- копію довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;

- виготовлену документацію на реконструкцію тваринницького приміщення та платіжні документи про оплату цих послуг;

- календарний план робіт із зазначенням строків початку і закінчення

реконструкції;

- копії первинних документів, які підтверджують придбання матеріалів та обладнання відповідно до виготовленої документації на реконструкцію;

- довідку про банківські реквізити;

- копії платіжних документів про розрахунок за закуплені нетелі та первинних документів, що підтверджують їх одержання;

- копію паспорта ВРХ та ветеринарної картки, що додається до нього.

Крім вказаного, учасники Програми, суб’єкти малого підприємництва, подають документи, що підтверджують використання будівельних матеріалів за призначенням та щодо здійснення реконструкції відповідно до календарного плану робіт. Документи подаються щомісячно до 25 числа, але не пізніше 1 грудня поточного року.

Після прийняття рішення конкурсною комісією головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації та погодження реєстру витрат з постійною комісією з питань розвитку села та АПК обласної ради, кошти перераховуються головним управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрації (головним розпорядником коштів) на рахунки, суб’єктів малого підприємництва, - учасників Програми, у визначені ними банківські установи.

При участі в конкурсі перевага буде надаватись сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам та суб’єктам малого підприємництва, які одержують інвестиції від проектів міжнародної технічного допомоги «Покращення конкурентоздатності молочного скотарства України» (Канада) та «Надання послуг з управління двома ланцюгами додаткової вартості сільськогосподарської продукції в Україні» (Данія).

Суб’єкти господарювання подають письмове зобов’язання повернути до бюджету в місячний термін бюджетні кошти в разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного одержання та/або нецільового використання. При цьому, в разі встановлення зазначеного факту припиняється надання суб’єктові господарювання будь-яких бюджетних коштів протягом поточного та наступного бюджетних періодів.

Очікувані результати виконання Програми, визначення її ефективності

Виконання заходів Програми сприятиме:

- збільшенню обсягу виробницва м’яса та молока в господарствах населення;

- розвитку сфери послуг для дрібнотоварних виробників по обробітку грунту та вирощуванню врожаю, по заготівлі молока;

- підвищенню економічної ефективності господарської діяльності товаровиробників;

- підвищенню рівня і якості життя сільського населення;

- комплексному розвитку сільських територій;

- створенню додаткових робочих місць у сільській місцевості;

- збільшенню надходжень до бюджетів усіх рівнів і соціальних фондів.

Контроль за виконанням Програми

З метою здійснення контролю за виконанням Програми її учасники надають щоквартально до 25 числа місяця, що настає за звітним кварталом, головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації, відповідно, таку інформацію:

- обслуговуючий сільськогосподарський кооператив – інформацію щодо основних показників фінансово-господарської діяльності у відповідності до встановленої форми (протягом усього періоду).

- суб’єкти малого підприємництва у сфері молочного скотарства – інформацію за встановленою формою про чисельність поголів’я корів, обсяги виробленого молока та кількість молока, реалізованого через сільськогосподарський обслуговуючий кооператив (протягом 3-х років з моменту отримання фінансової допомоги за рахунок коштів обласного бюджету).

Прикінцеві положення

З метою забезпечення повного та ефективного використання бюджетних коштів за підсумками дев’яти місяців при потребі проводиться їх перерозподіл у межах напрямів фінансування Програми, а також перерозподіл субвенцій районним бюджетам відповідно до фактичних потреб. Перерозподіл здійснюється на підставі розпорядження голови обласної державної адміністрації за поданням головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, погодженого з постійною комісією з питань розвитку села та АПК обласної ради.

Відповідальність за цільове використання бюджетних коштів, передбачених Програмою, покладається на головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, управління агропромислового розвитку райдержадміністрацій та виконавців Програми.


Додаток 1

до Програми

В І Д О М І С Т Ь

придбаних племінних (генетичних) ресурсів

за ____________ 2012 рік

№з/п

Назва підприємства- продавця, його статус та місцезнаходження (район)

Назва підприємства- покупця, його статус та місцезнахо-

дження (район)

Номер і дата рахунку на реаліза-

цію племінних ресурсів

Вид та кіль-

кість тварин

Загальна

вартість придбаних племінних ресурсів,

сума, грн, та сума без ПДВ

 

 

 

Керівник _____________ ____________

( підпис) ( ініціали та прізвище)

М.П.

Головний бухгалтер _____________ ______________

( підпис) ( ініціали та прізвище)


Додаток 2

до Програми

 

 

 

 

В І Д О М І С Т Ь

про наявність 4-х і більше корів в особистих селянських господарствах

станом на 1 січня 2012 року

№з/п

Назва району

Назва сільської ради, населеного пункту

Прізвище, ім’я, по батькові власника тварини

Ідентифікацій-ний номер корови

Порода

 

 

 

 

1.

2.

3.

4.

і т. д.

 

 

 

Кількість фізичних осіб __________

 

Поголів’я корів ______________

 

 

 

М.П


Додаток 1

до Порядку розроблення

обласних Програм

ПАСПОРТ

( загальна характеристика обласної цільової програми )

Програма підтримки підприємництва у галузі тваринництва на 2012 рік

1. Ініціатор розробленої Програми

головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

2. Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми

 

3. Розробник Програми

головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

4. Відповідальний виконавець Програми

головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, районні управління агропромислового розвитку райдержадміністрацій.

5. Учасники Програми

господарства всіх форм власності, включаючи господарства, які починають розвивати галузь тваринництва, фізичні особи, міські та селищні ради, племінні заводи та племінні репродуктори.

6. Термін реалізації Програми

2012 рік

6.1. Етапи виконання Програми (для довготривалих програм)

-

7. Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

( для комплексних програм )

обласний

8. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, усього:

4800,0 тис. грн

у тому числі:

 

8.1. коштів місцевого бюджету

 


 

Додаток 2

до Порядку розроблення

обласних Програм

 

Ресурсне забезпечення регіональної цільової Програми підтримки підприємництва у галузі тваринництва на 2012 рік

 

тис. грн

 

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми

Етапи

виконання

Програми

 

Усього

витрат на виконання Програми

I

 

2012

рік

Обсяг ресурсів, усього,

у тому числі:

місцевий бюджет

 

районні, міські ( міст обласного підпорядкування ) бюджети

 

бюджети сіл, селищ, міст районного підпорядкування

 

кошти небюджетних джерел

 

4800,0

 

4800,0

 

 

 

4800,0

 

4800,0

 


 

Додаток 3

до порядку розроблення

обласних Програм

 

Перелік напрямів діяльності та заходи Програми підтримки підприємництва у галузі тваринництва на 2012 рік

з/п

Назва напряму діяльності

( пріоритетні завдання)

Перелік заходів Програми

Строк виконання заходу

Виконавці

Джерела фінансування

Орієнтовні обсяги фінансування у 2012році,

тис. грн

Очікуваний результат

1

Часткова компенсація вартості придбання племінних (генетичних) ресурсів

Здешевлення вартості придбання племінних тварин на 50 %

2012 рік

Господарства всіх форм власності

Обласний бюджет

2100,0

Очікується збільшення продуктивності корів на 500 кг, за рахунок покращення генетичного потенціалу

2

Спеціальна дотація фізичним особам на утримання корів молочного напряму продуктивності

Дотація надається фізичним особам за утримання 4-х і більше корів

2012рік

Головне управління АПР облдержадміністрації, районні управління

Обласний

бюджет

1800,0

Збільшення кількості та покращення якості молока, запропонованого для реалізації, на 10%

3

Часткове здешевлення придбання телиць, закуплених у населення(фізичних осіб) для вирощування та відтворення

Здешевлення вартості придбання телиць живою масою не нижче 300кг на 50 %

2012 рік

Головне управління АПР облдержадміністрації, районні управління

сільськогосподарські підприємства всіх форм власності і господарювання

Обласний

бюджет

700,0

Сприятиме нарощуванню маточного поголів’я та підвищенню продуктив-

ності в сільськлогосподарських підприємствах

4

Підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, створених на базі територіальної громади та суб’єктів малого підприємництва у сфері молочного скотарства

Створення малих ферм, здешевлення сільськогосподарської техніки і обладнання, покращення пасовищ

2012 рік

Головне управління АПР облдержадміністрації, районні управління

Обласний бюджет

200,0

Сприятиме нарощуванню обсягів виробництва молока, створення додаткових каналів реалізації, підвищенню реалізаційних цін, підвищення рівня життя сільського населення