Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

23 січня мешканців с.Болотня о 16.00 год запрошують у Народний дім, а с. Подусільна о 17.30 год до сільської ради для обговорення плану розвитку громади на 2019-2021 роки за участі керівників району

22 січня у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки ЗУНР та УНР

26733592_1646093895429728_961897649667604022_n_1516633992_613x408.66666666667_3_0.jpg

З метою посилення професійної підготовки головних лікарів закладів охорони здоров’я області та забезпечення ефективного управління, департамент охорони здоров’я Львівської ОДА на 2018 рік запровадив низку сесій «Академії головних лікарів». Таке навчання керівників дасть можливість підвищити спроможність управлінських кадрів, сформувати кадровий резерв та провести заходи з реформування у сфері охорони здоров’я.


 

Перша стратегічна сесія Академії вже відбулась. Її темою стали ефективні комунікації.

«Завданням Академії буде покращення комунікації між керівниками закладів охорони здоров’я та іншими цільовими аудиторіями. Ми вибрали формат майданчику. В час викликів необхідно вчитися правильно себе проявляти. Наша мета – нові знання. Також нам важливо, в процесі проведення сесій, придумувати нові форми навчання. Сподіваюсь, що в подальшому це змотивує кожного з вас до пошуку нових проектів та цікавих ідей», – зазначила директор департаменту охорони здоров’я  Львівської ОДА Ірина Микичак.

Вибудовувати ефективні комунікації учасників Академії навчав експерт Дмитро Сіманський. Відтак говорили про  планування, організацію, оцінювання комунікації, ефективні механізми налагодження спілкування, розробляли кризові ситуації. Учасники поділились своїм досвідом комунікації.

«Звертайтесь до своєї цільової аудиторії всіма можливими каналами, доносьте свою інформацію правильно. Подавайте нове та важливе. Слухайте те, що говорять. Дивіться, що публікують. Кожна сутність має бути зрозумілою для аудиторії. В цьому і є успіх ефективної комунікації», - наголосив Дмитро Сіманський.

До проведення «Академії» залучатимуть експертів з медичного права, кадрової роботи, економіки охорони здоров’я, комунікації, медичного менеджменту, медичного страхування та інших напрямів з числа фахівців МОЗ України, Академії державного управління при Президентові України, Українського католицького університету, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, профспілки  працівників охорони здоров’я та інших неурядових організацій.