DSC_2463_1517418160_613x408.66666666667_3_0.jpg

У межах прес-туру Львівщиною для Асоціації журналістів «Туристичний прес-клуб України» голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками провідних українських засобів масової інформації.

Журналісти ділились враженнями від туристичних пропозицій курортів Львівщини, зокрема Славського та Волосянки.

Також обговорили перспективи розвитку та залучення інвестицій у гірськолижні курорти Львівщини.


 

«Важливо розвивати туристичну галузь, особливо у гірських районах Львівщини. Звичайно, які б туристичні можливості не пропонували мандрівникам, інфраструктура курорту, зокрема комфортний доїзд до туристичного центру, має вагоме значення. Тому торік ми відремонтували 600 км доріг, третина із них – у гірських районах. Також працюємо над залученням інвесторів, створенням тематичних місцевих атракцій, проведенням фестивалів та розвитком агротуризму – у області відкриваються ферми та сироварні із дегустаційними залами», - наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Прес-тур Львівщиною триває з 29 до 31 січня за маршрутом: м. Львів – смт. Славське – с. Волосянка – м. Львів. У межах туру журналісти протестували перший в Україні скітурівський шлях на гору Ільзу (шлях розроблено та ознаковано в межах соціального партнерства  управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації та Молочної компанії «Галичина» за підтримки Гірської оперативно-рятувальної служби), відвідали карпатське СПА, майстер-клас з гончарства та ковальства. Представники медіа оглянули мистецький центр Арт-галерею «Максим» та приватну оселю Ареф’євих, оглянули гірськолижну інфраструктуру та дегустували карпатську кухню.

Зазначимо, Львівська обласна державна адміністрація вже вдруге організовує прес-тур для Асоціації журналістів «Туристичний прес-клуб України». Перший тур відбувся 5-7 лютого 2017 року за маршрутом: м. Моршин – смт. Олесько – с. Підгірці – м. Золочів – м. Жовква – с. Крехів – м. Львів. Склад делегації – 15 журналістів.