b_200_150_16777215_0___images_stories_18rik_02_img_0963.jpgСьогодні, 06 лютого, голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин за участі першого заступника голови РДА Б.Гуменюка, Перемишлянського міського голови О.Зозулі та керівників окремих держустанов провів зустріч із представником ТОВ "ГЛОБАЛЕНЕРГОСЕРВІС".

Обговорювалось питання будівництва на території району сонячної електростанції. ТОВ "ГЛОБАЛЕНЕРГОСЕРВІС" хоче збудувати сонячну електростанцію та лінії електропередач. Для цього підприємству потрібно 34 га. землі. У будівництво буде вкладено близько 10 млн. доларів.

Однією із умов, яку висловили районні керівники інвестору, - обов’язкова реєстрація підприємства на території району, зокрема у м.Перемишляни.

Відзначимо, що рішенням міської ради від 25 січня підприємству надано дозвіл на виготовлення детального плану території (4.0 га) з метою визначення параметрів земельної ділянки для будівництва та обслуговування сонячної електростанції на території Перемишлянської міської ради.

Окрім цього, голова райдержадміністрації підписав розпорядження (від 16 січня 2018 р. № 8), яким ТОВ "ГЛОБАЛЕНЕРГОСЕРВІС" надається право на розробку детального плану території орієнтовною площею 30 га на землях, що розташовані на території Перемишлянської міської ради (за межами населеного пункту).