Online_Webinars_and_Seminars_1519742432_600x330_3_0.jpg

Упродовж 27-29 березня  на Львівщині Міністерство молоді та спорту у партнерстві Державною прикордонною службою України, Львівською облдержадміністрацією та громадськими об’єднаннями проведуть Всеукраїнський семінар "Український кордон – 2018".


 

Захід спрямований на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") за додатковим напрямком "Джура-Прикордонник" у прикордонних районах України.

Всеукраїнський семінар "Український кордон – 2018" відбуватиметься на території  Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України м. Великі Мости Сокальського р-ну Львівської області.

Як потрапити?

1.До участі в заході запрошуються представники прикордонних міст/районів або таких, що знаходяться на розмежувальній лінії з окупованими і неконтрольованими територіями України, які відповідають за координацію та розвиток "Сокіл" ("Джура") та планують взяти участь у Всеукраїнському вишколі “Джура — Прикордонник” у липні 2018 р. Виключення можуть бути лише для діючих клубів "Юний прикордонник".

2. До 10 березня (включно) заповнити форму реєстраціїза посиланням >>>

3. Отримати листа з підтвердженнямта приїхати на захід.Результати відбору будуть повідомлені учасникам не пізніше15-го березня!

Додатково інформуємо, що витратина проїзд, проживання та харчування здійснюються за рахунок організаторів заходу.

З програмою можна ознайомитись тут>>>

Якщо у вас є приклади успішної практики впровадженняВсеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), за додатковим напрямком "Джура-Прикордонник",будь ласка, в загальних рисах викладіть інформацію і відправтеїї на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

За додатковими запитаннями звертайтесь до відділу національно-патріотичного виховання за тел.: (044) 289 08 30, або пишіть на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду