Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

24 березня о 12.00 год з нагоди 75-х роковин з дня мученицької смерті блаженного о.Омеляна Ковча у храмі св.Володимира та блажмуч. О.Ковча служитиметься Архиєрейська Божественна літургія;

о 16.00 год у районному Народному домі - показ вистави "Отець Омелян"

 

 

b_200_150_16777215_0___images_stories_18rik_03_img_20180314_104701.jpg

Сьогодні, Україна вдруге відзначає День українського добровольця. Це свято тих, хто став солдатами, тому що того вимагав обов’язок – боронити рідну землю від ворога. У мирному житті хтось був лікарем, хтось менеджером, кухарем, програмістом, хтось був студентом… У цьому святі – героїзм українських чоловіків.

Відповідні заходи, присвячені Дню українського добровольця,проводяться у навчальних закладах Перемишлянського району.

Зокрема, в ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів» сьогодні проведено урок Захисту Вітчизни у 10-х класах «Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця». У шкільній бібліотеці обаштовано книжкову виставку, присвячену хроніці подій на Майдані, створенню Національної Гвардії України, участі представників добровольчих формувань в АТО, а серед учнів початкових класів проведено флеш-моб «Герої нескореної Батьківщини».


Як зазначають організатори, заходи проводяться з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також сприяння зміцненню патріотичного духу серед учнівської молоді, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих батальйонів.