forum_1521449353_613x459.96021947874_3_0.jpg

Упродовж трьох днів, 10-13 травня, у Львівському палаці мистецтв триватиме Дитячий форум. Окрім книжкового ярмарку на форумі презентують музеї, театри, бібліотеки, авторів, художників та музикантів з усієї України. Також малечу потішать різноманітні майстер-класи та квести.


 

У межах форуму для маленьких відвідувачів та їх батьків проведуть декілька сотень заходів на різноманітних просторах, серед яких література, мистецтво, музика, кіно, мандри.

Як зазначила т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк, основною цільовою дитячою аудиторією цьогорічного форуму є діти 1-7 класів. Відтак, заходи розмежують за трьома віковими категоріями - 3 – 4 років, 5 – 8 років та 9 – 14 років.

Довідково

ГО «Форум видавців у Львові» діє з 1994 року, здійснюючи культурні, освітні та соціальні проекти, спрямовані на заохочення читання та просування літератури, на розвиток книговидавництва та бібліотечного сектору, підвищення культурного та освітнього рівня дітей та молоді.

«Форум видавців у Львові» приділяє багато уваги просуванню читання поміж дітей та молоді: читання презентується як спосіб успішної соціальної адаптації, яка сприяє формуванню високорозвиненої особистості, здатної інтегруватися у світове співтовариство.

Серед основних проектів ГО «Форум видавців»:

- Форум видавців у Львові (відбувається з 1994 року):
- Книжковий ярмарок і Львівський міжнародний літературний фестиваль
- Конкурс «Найкраща книга Форуму»
- Конкурс дитячого читання «Книгоманія» (відбувається у всіх областях України, починаючи з 2002 року)
- Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»
- Львівський міжнародний дитячий фестиваль (відбувається з 2007 року) та Форум видавців