b_200_150_16777215_0___images_stories_18rik_03_img_1371.jpg27 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації В. Танчин за участі заступників голови РДА та голови районної ради провів нараду із головами місцевих рад.

У порядку денному, окрім інших, було питання про проведення благоустрою та Дня довкілля.

Зазначимо, що День довкілля встановлений Указом Президента України від 6 серпня 1998 року № 855. Цьогоріч у зв’язку із несприятливими умовами у районі День довкілля проводитиметься 31 березня.

Згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 07 березня 2018 року №87 “Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня  довкілля” голови міських та сільських рад повинні забезпечити упорядкування, в тому числі приведення до належного естетичного та санітарного стану прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, кладовищ, парків та скверів. Варто відзначити, що  за дорученням голови РДА за кожною сільською радою закріплено керівників райдержадміністрації та держустанов, які надаватимуть організаційну допомогу у питаннях благоустрою.

Також керівник району відзначив основні етапи місячника благоустрою, а саме, проведення роз’яснювальної роботи серед населення, складання приписів щодо порушення правил благоустрою. І останній, третій етап – складання  діючою адмінкомісією акту та накладання штрафу в визначених законом розмірах на осіб, які порушують правила благоустрою.

На завершення голова РДА рекомендував усіляко сприяти проведенню природоохоронних акцій та озелененню територій населених пунктів, а також організувати прибираня придорожних смуг.