IMG_2641_111_1527836666_613x459.75_3_0.jpg

На Львівщині розпочала свою роботу Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблемні питання діагностики та лікування ендокринних захворювань». Вона присвячена 40-річчю кафедри ендокринології ЛНМУ імені Данила Галицького та 70-річчю Львівського обласного державного ендокринологічного центру.


 

В програму конференції включено доповіді провідних ендокринологів, діабетологів, акушер-гінекологів, ендокринних хірургів, офтальмологів України та країн Європи. Пріоритетними темами є питання лікування цукрового діабету та його ускладнень, гінекологічна ендокринологія та ендокринологія вагітних, діагностика та лікування захворювань щитоподібної залози, онкологічна ендокринологія, неврологічні та кардіологічні ускладнення ендокринопатій тощо.

«За плечима фахівців, що працювали та продовжують працювати на кафедрі та в ендокринологічному центрі – десятиріччя складної наполегливої роботи. Від імені департаменту охорони здоров’я дякую за вашу працю на благо пацієнтів», - зазначив заступник директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько.

В конференції взяли участь почесні гості, професори кафедр ендокринології університетів Варшави, Вроцлава, Познаня.

Конференція триватиме до 2 червня. Також в межах заходу відбудуться майстер-класи за участі провідних фахівців з різних спеціальностей.