DSCN7871_1528462668_613x407.0703125_3_0.jpg

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА регулярно проводить виїзні наради щодо здійснення моніторингу використання енергетичних ресурсів бюджетними закладами громад та районів області.

 

 

Цього тижня робочі зустрічі відбулись у Стрийському, Миколаївському та Жовківському районі, на яких разом з відповідальними працівниками адміністрацій обговорили основні питання та проблеми, які виникають при роботі із програмним забезпеченням, інструменти аналізу та звітності по використанню енергії в будівлях.

Щоденний моніторинг в районних закладах бюджетної сфери запроваджено у 2017 році, а за підтримки фонду Східна Європа придбали програмне забезпечення. Станом на сьогодні 1419 районних об’єктів щоденно вносять дані споживання в систему, а після завантаження даних споживання за попередні роки зможуть оцінити ефективність використання енергоресурсів в будівлі.

“Лише завдяки системному контролю використання енергетичних ресурсів установами можна досягнути 5% економії енергії. Це підтверджено досвідом європейських та українських міст, які вже давно запровадили інструменти енергетичного менеджменту”, - зазначив Михайло Мельник, директор департаменту ПЕК та енергозбереження.