З метою оцінки було досліджено динаміку показників, які характеризують як інвестиційну активність в регіоні, так і соціально-економічний ефект від залучених коштів.

Рейтингове агентство "Євро-Рейтинг" вважає, що в другому кварталі 2018 року традиційні лідери переважно збережуть свої оцінки – підсумковий результат буде пов'язаний з темпами приросту окремих показників.

Підсумковий рейтинг базується на оцінці результатів за двома складовими: інвестиційна активність (капітальні інвестиції, іноземні інвестиції та будівельні роботи) і соціально-економічний ефект від інвестицій (заробітна плата, введення житла в експлуатацію, працевлаштування безробітних та надані послуги). Дані про досягнутий соціально-економічний ефект свідчать про ступінь успішності залучення коштів і їх вплив на підвищення добробуту територіальної громади. Отриманий результат є непрямою оцінкою ефективності діяльності місцевої влади по реалізації своїх соціально-економічних функцій. Результати дослідження дозволяють також оцінити інвестиційну привабливість регіону - через зростання або зниження інвестиційної активності.

Нагадаємо, рейтинг інвестиційної ефективності областей є щоквартальним. Найближче оновлення буде здійснено у вересні 2018 року.

Також до п’ятірки лідерів рейтингу максимальної інвестиційної ефективності ввійшли Дніпропетровська, Волинська, Київська та Закарпатська області.