DSC_0341_1530011736_613x407.645_3_0.jpg

Сьогодні, 26 червня, відбулась селекторна нарада з питань підготовки до опалювального сезону під головуванням  Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка. Серед розглянутих питань -  підприємства – боржники за газ, встановлення ,будинкових лічильників тепла, готовність об’єктів теплопостачання до опалювального сезону.

 

 

«Ще раз наголошую на тому, щоб підсилити роботу по встановленню комерційного обліку і провести цю роботу. У нас на сьогоднішній день вже є ті нормативні акти, які дозволяють проінформувати власників будинків, про те, що будуть встановлюватися лічильники і дати можливість власникам, якщо вони не згодні з пропозицією компанії монополіста, зробити це самостійно», - зазначив Геннадій Зубко.

Як наголосив Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ в умовах фінансової децентралізації у місцевого самоврядування є всі можливості вчасно і належним чином підготуватись до опалювального сезону 2018-19 років.

«У руках місцевого самоврядування — і потужний фінансовий ресурс, і теплопостачальні підприємства. На сьогоднішній день ми зробили багато речей, щоб підсилити місцеве самоврядування у питаннях підготовки критичної інфраструктури до опалювального сезону. Тільки за минулий рік доходи місцевих бюджетів склали 192 млрд грн. На 1 червня місцеві бюджети вже склали 89 млрд, тоді як у 2017 році на цей день було 72 млрд грн.», - додав Геннадій Зубко.

Він також зазначив, що опалювальний сезон цього року розпочнеться 15 жовтня, на підготовку до нього органами місцевого самоврядування закладено 11 млрд грн.

Додамо, що в межах наради керівники апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська звернулася із проханням щодо сприяння у вирішенні питання роботи заводу «ДніпроАзот».