DSC_0952_1536302219_613x410.71_3_0.jpgСьогодні, 7 вересня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із учасниками ГО «Спілка виноградарів та виноробів Львівщини» задля узгодження спільної роботи в напрямі розвитку галузі.

Під час зустрічі порушили нагальні питання сфери виноградарства, зокрема, щодо сертифікації саджанців, пільгові кредити для купівлі техніки, а також участі у земельних аукціонах.

 

 

«Найголовніше зараз скоординувати зусилля для спільної роботи. Разом ми обов’язково досягнемо результату. Виноградарі повинні чітко розуміти, в якому напрямі рухатись, а механізми досягнення мети знайдемо разом. Львівська облдержадміністрація зацікавлена у розвитку цієї галузі, оскільки це шлях до зміцнення економіки регіону та підвищення добробуту людей», - звернувся до виноградарів Олег Синютка.

У межах зустрічі також порушили питання створення кооперативу виноградарів, задля консолідації ресурсів виробників та можливості участі у державних та обласних програмах підтримки.

Окрім того, присутні зійшлися на думці про потребу внесення змін до Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016 – 2020 роки в частині підтримки розвитку виноградарства.

Довідково:

ГО «Спілка виноградарів та виноробів Львівщини» об’єднала навколо себе майже 50 виробників, які хочуть розвивати галузь виноградарства на території Львівської області в промислових масштабах. Плантації винограду посаджено у Жовківському районі – на площі 2,5 га, а також на території Яворівського району – 1 га та Городоцькому районі – 0,6 га.