3_1548932593_613x412.37860438293_3_0.jpg

Сьогодні, 31 січня, на території Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького відбувся навчальний збір керівного складу цивільного захисту Львівської області.

Навчання відбулося під керівництвом голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки, начальника Головного управління ДСНС України у Львівській області Юрія Кагітіна за участі представників районних державних адміністрацій та відповідальних за цивільний захист у регіонах.

У межах заходу очільник Львівщини ознайомився із  характеристиками і можливостями техніки та оснащення підрозділів ДСНС України, служб цивільного захисту області, комунальних підприємств, які залучаються до першочергового реагування на пожежі, надзвичайні ситуації та інші небезпечні події.

«Ті потенційні загрози, до яких ми повинні бути готові на території Львівщини з однієї сторони вимагають професійності, а з іншого - узгодження і налагодження взаємодії між різними гілками влади та різними службами. Окрім того, такі речі вимагають належного стану захисних споруд цивільного захисту, які є на території області та сучасного технічного забезпечення », - зазначив Олег Синютка.

Під навчального збору відбулось  показове навчання з реагування на авіаційну подію при аварійній посадці повітряного судна.

У межах заходу також підвели підсумки роботи у сфері цивільного захисту за 2018 рік та визначили основні завдання на 2019 рік.