1_1548941943_613x408.60828571429_3_0.jpg

Сьогодні, 31 січня, у Музеї визвольної боротьби України, народжених у січні Героїв АТО вшанували пам’ятним вечором.

У заході, який розпочався із хвилини пам’яті та молитви, взяв участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Кожна зустріч із родинами Героїв відбувалася по-різному. Але, мабуть, коли ви залишаєтесь на одинці, ставите собі питання: чи не даремно усе це. Особливо коли поруч нема тих, хто вірить в нашу перемогу. Але знайте, все недаремно. Бог по-особливому відзначає Героїв, які віддали свої життя. Часто війна наздоганяє декого уже тут, після повернення з фронту. Той біль, який ви відчуваєте від втрати, треба розділити. Не сумнівайтесь: все, що залежить від влади, ми зробимо. Але коли вам кажуть, що найголовніше - це мир, знайте, нам не потрібен мир за всяку ціну, нам потрібна перемога. Мир прийде тоді, коли синьо-жовтий прапор замайорить над Донецьком, Луганськом та Севастополем», - звернувся до родин Героїв Олег Синютка.

Цього вечора вшанували пам'ять 47 учасників АТО (ООС), які загинули під час бойових дій або померли уже після повернення.

«Вшанування пам'яті воїнів - наш обов'язок. Горе, яке прийшло до наших сімей, ми розділяємо з близькими, але водночас ми розділяємо і гордість за наших синів. Вони загинули на полі бою. Воїн, який загинув, захищаючи свою землю, отримає найвищу нагороду на небесах. Ми разом просимо Всевишнього, щоб наша нація більше не мала потреби брати зброї до рук. Герої не плачуть, не плачмо і ми», - зазначила мати майора Андрія Безручака Ганна Безручак.

В межах заходу прозвучали «Пісні війни», виступила студія естрадного вокалу «Музика і життя» та зразковий вокально-хореографічного ансамбль «Веселі черевички».