Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2019 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 406 гостей на сайті

b_200_150_16777215_0___images_stories_19rik_02__1.jpgВідповідно до Порядку тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси затвердженого постановою Центральної виборчої комісії “Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси” від 13 вересня 2012 року № 893 (із змінами)  виборець, який не може проголосувати на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання,  може тимчасово змінити місце голосування.

 

 

Тимчасова зміна місця голосування громадянина України, який має право голосу на виборах, передбачає зміну виборчої дільниці, до якої виборець відноситься за його виборчою адресою, на іншу виборчу дільницю без зміни його виборчої адреси (далі - ТЗМГ) .

Що для цього необхідно:
1 КРОК:

Вам особисто потрібно подати не пізніше, як за 5 днів до дня голосування, тобто до 25 березня 2019 року включно, мотивоване звернення до:

- відділу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у заяві місцем перебування в день виборів (повторного голосування) чи місцезнаходженням виборчої дільниці, яку Ви просите визначити місцем свого голосування;

- відділу ведення Державного реєстру виборців за своєю виборчою адресою;

- відділу ведення Державного реєстру виборців у Міністерстві закордонних справ України- для виборців, які проживають чи перебувають за межами Україні і мають намір голосувати в іншій іноземній державі.

Адреси відділів ведення Державного реєстру виборців і перелік виборчих дільниць можна знайти на офіційному сайті Державного реєстру виборців: https://www.drv.gov.ua.           
2 КРОК:

Заповнити заяву встановленого зразка про ТЗМГ із зазначенням дільниці чи адреси, за якою Ви бажаєте проголосувати, пред’явивши паспорт громадянина України (у вигляді книжечки або у вигляді ID-картки) або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України). Для військовослужбовців  - може бути посвідчення військовослужбовця або військовий квиток.

3 КРОК:

Потрібно  пред'явити оригінали документів, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування та надати копії таких документів. Головне, щоб зі змісту документа було зрозуміло, що 31 березня Ви будете перебувати за адресою тимчасового місця голосування.Такими документами можуть бути:

- довідка з місця роботи чи навчання;

- акт обстеження чи довідка від органів місцевого самоврядування;

- документ про відрядження;

- документ, що підтверджує право власності на житло, або про оренду житла;

- проїзні документи;

- путівка в санаторій;

- довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

тощо.                                                                                                                               
Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території АР Крим та міста Севастополя, а також на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначено Президентом України у порядку, передбаченому Законом України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях", можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність ТЗМГ. Достатньо пред'явити паспорт з реєстрацією в Криму чи на непідконтрольній частині України.       
4 КРОК:

У разі задоволення Вашої заяви, Ви отримуєте посвідчення, що підтверджує ТЗМГ. Такий документ Ви маєте пред'явити на виборчій дільниці у день голосування.

 

ТЗМГ забезпечує включення виборця до списку виборців на відповідній виборчій дільниці одноразово виключно на день голосування – 31 березня 2019 року. Тобто, у разі призначення повторного голосування, потрібно зновузмінити місце голосування.

Наша адреса: вул.Привокзальна,3, м.Перемишляни, 2 - поверх, каб.25А

 

 

Відділ ведення

Державого Реєстру виборців

апарату Перемишлянської РДА