b_200_150_16777215_0___images_stories_19rik_02_426.jpg19 лютого відбулись чергові громадські слухання у селах Кореличі та Прибин, в ході яких розглянули плани щодо перспективного розвитку населених пунктів. Участь у зустрічах взяв голова Перемишлянської районної адміністрації Володимир Танчин, голова районної ради Роман Андрусишин, начальники структурних підрозділів РДА та мешканці населених пунктів.

 

 

Важливість таких зустрічей відзначив голова РДА. Зокрема, керівник району зауважив, що метою таких зустрічей є врахування пропозицій громади щодо розвитку свого села. На основі цього сформують план розвитку кожного населеного пункту та план розвитку району до 2021 року.

В. Танчин  проінформував присутніх про виконану роботу за 2016-2018 роки при цьому  нагадав, що протягом даного періоду проведено ремонт комунальних доріг, облаштовано територію школи села Кореличі та облаштовано ігровий дитячий майданчик.

Представники громад висловили свої зауваження та пропозиції. Серед проблем, які турбують мешканців – ремонт дороги Кореличі-Рогатин, заміна електричних опор, завершення та введення в експлуатацію школи села Кореличі. Мешканці села Прибин пріоритетними на 2019-2021 роки визначили ремонт дороги Тучне-Прибин.