1_1551172271_613x408.66666666667_3_0.jpg

Упродовж 2-3 березня у м. Сокаль відбудеться  фінальний етап Львівського обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Про це повідомили сьогодні, 26 лютого, під час брифінгу.

“Захід відбуватиметься в межах наймасштабнішого обласного фізкультурно-спортивного проекту «Спортивні Ігри Львівщини». Старт змагань о 12 год 2 березня на базі дитячо-юнацької спортивної школи “Соколяни”, – зазначив заступник начальника управління фізичної культури Львівської ОДА Андрій Тур.

Обласний фестиваль є другим етапом змагань. Участь у заході візьмуть команди –переможці першого етапу.

“У другому етапі змагань беруть участь 2 сім’ї від кожного міста, району та ОТГ, з них одна сім’я виконує всі комплексні естафети, в тому числі естафети на воді, друга– виконує 5 комплексних естафет лише на землі. Також може змагатись сім’я з дитиною з ураженням опорно-рухового апарату (на візку), яка браттиме участь у трьох адаптованих естафетах”, - зазначила керівник обласного фізкультурно-спортивного проекту «Спортивні Ігри Львівщини», заступник директора ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Ірина Олійник.

За її словами, у змаганнях очікують близько ста учасників. Сімя-переможець поїде на Всеукраїнський фінал змагань.

Зазначимо, захід відбудеться за сприяння  Львівської ОДА, Львівського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та Сокальської райдержадміністрації.