__viber_2019_06_04_09_20_53_1559652415_613x344.8125_3_0.jpg

Сьогодні, 4 червня, в Києві розпочала роботу ХХХІ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2019».

Урочисте відкриття виставки відбулось за участі  першого віце-прем'єр міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої та заступника міністра аграрної політики та продовольства України Володимира Топчія.

Під час вітального слова Степан Кубів зазначив що виставка є унікальна тим що Україна стверджує, ствердила та має велике майбутнє в агропромисловості на світових ринках.

«Основне гасло «Агро 2019» - «Фермеруй в Україні - підкорюй світ». Агро сьогодні це понад 50 тис. суб’єктів господарювання, з них понад 40 тис. фермерів, з яких 80% це малі фермери, саме для них потрібно державі створювати такі умови, щоб фермер відчував себе повноцінним гравцем на світових ринках.» - зазначила В.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева.

На виставці аграрний потенціал Львівщини представляють провідні підприємства харчової і переробної промисловості, сільськогосподарські виробники, які застосовують інноваційні технології виробництва: ПАТ «Концерн «Хлібпром», ПрАТ Львівська кондитерська фабрика «Світоч», ПрАТ «Ензим», СП «Галка ЛТД», ПП «Оліяр», ТзОВ «Яблуневий дар», ТзОВ ТДВ “Перша приватна броварня”, ТзОВ «Валетудо», ПП «Боровик», ТзОВ «Галфрост», ТОВ «Галіція Грінері», ТОВ «КФ «Ярич», ФГ «Соломея», ФГ «Добра корівка», ТзОВ «Галицький пекар», ФГ «Західний равлик», ОРСП «Шувар», ПП «Будьмо здорові», ФГ «Агро-Воля», ТОВ «Карпатський водограй», ПП «Агротем», Пасіка «Бджолина хата», СОК «Карпатський мед»  а також агротуристичний кластер «ГорбоГори», який відіграє ключову роль у розвитку сільських територій та створенні ланцюгів доданої вартості. Загалом область презентують понад 30 провідних підприємств аграрного сектору.

У межах виставки відбуваються ділові заходи, зокрема, міжнародний аграрний форум «АПК 4.0» у форматі дискусійних панелей, семінарів та тренінгів за ключовими напрямами: економічний, соціальний, екологічний, інноваційний простори.

Також відвідувачі виставки мають можливість ознайомитися з новинками сільськогосподарської техніки та устаткування, високопродуктивними породами свійських тварин, сучасними агротехнологіями для всіх галузей агробізнесу.