a_man_rising_coins_2_result_1560149806_613x331.0439453125_3_0.jpg

Впродовж поточного тижня профінансовано з обласного бюджету 197,1 млн гривень. З них кошти в сумі 161 млн грн виділені на поточні потреби бюджетних установ, у тому числі з виплати заробітної плати, енергоносіїв та інших соціальних виплат.

Окрім того, кошти в сумі 11 млн грн спрямовано на підготовку тренерів-педагогів, супервізорів, проведення супервізії та підвищення кваліфікації педагогічних працівників, закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів, комп'ютерного обладнання для початкових класів „Нової української школи”; 6,1 млн грн – обласним установам охорони здоров'я на придбання медичного обладнання та санітарних автомобілів; 4,9 млн грн – капітальне будівництво об'єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення; 4,7 млн грн - співфінансування проектів "Природа без кордонів - збереження спільної природної спадщини у громадах Добромиль та Загуж", "Поліпшення системи транскордонного захисту навколишнього середовища в мерії Ксєнжополь та м.Червоноград через розвиток каналізаційної інфраструктури"; 3,5 млн грн - вивезення твердих побутових відходів з м. Львова; 3,4 млн грн - ремонт та  утримання автомобільних доріг області; 2,1 млн грн – забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа; 0,4 млн грн – фінансову підтримку суб'єктів господарювання агропромислового комплексу.

Також перераховано місцевим бюджетам субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 1,4 млн грн, надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 1,2 млн гривень,

Надано додаткову дотацію на здійснення видатків з утримання установ освіти та охорони здоров'я в сумі 32,1 млн гривень.