0x0_19__1561382957_613x405.96026490066_3_0.jpg

За сприянням і підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики громадська організація «Ідея», спільно з військовослужбовцями Львівщини, учасниками АТО, 21-23 червня для дітей області провели активний навчально-патріотичний тренінг «Вікенд з учасником АТО» на базі гірськолижного курорту «Звенів».

У межах триденного тренінгу учасники отримали як теоретичний матеріал, так і практичні навички з надання першої медичної допомоги на практиці. Тематика тренінгу була максимально адаптована до специфіки травм і поранень, що характерні для травм отриманих на природі. Ще однією з тематик тренінгу було навчання основ маскування, персонального укриття, яке використовується з метою того, щоб не бути поміченим супротивником. Не менш цікавим для учасників було навчання із початкового курсу володіння зброєю. Учасники отримали практичні й теоретичні уміння із правил безпечного і правильного поводження зі зброєю, базові знання з внутрішньої та зовнішньої балістики, техніки стрільби з основних стрілецьких положень.

За словами одного з організаторів заходу, голови ГО «Ідея» Володимира Драбчука: «Ідея заходу, паралельно з наданням практичних умінь виживання в екстремальних умовах,полягала у формуванні справжнього українського патріотично свідомого суспільства, проектування молоді на орієнтацію побудови здорової відповідальної нації яка знає своє минуле і впевнена у своєму майбутньому на українській землі».

Нагадаємо, що захід був проведений у межах реалізації проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році з Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки, за сприянням департаменту внутрішньої та інформаційної політики спільно з учасниками бойових дій Львівщини.