__1569219006_600x300_3_0.jpeg

14 вересня 2019 року в місті Кам’янці-Подільському на Всеукраїнському форумі «Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці» офіційно оголошено старт подачі заявок на національний конкурс «Молодіжна столиця України», що запровадили в Україні Міністерство молоді та спорту, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України на щорічній основі.

Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.

Дедлайн подачі заявок – 30 жовтня 2019 року. З детальною інформацією щодо проведення національного конкурсу «Молодіжна столиця України» можна ознайомитися за посиланням.

Зазначимо, що заявка від міст має бути підготовлена за участі міської влади та молоді міста. Рекомендуємо провести відкритий захід за участі молоді з числа представників молодіжних громадських організацій, молодіжних центрів, консультативно-дорадчих органів, активної молоді міста та представників міської влади з метою обговорення участі міста у конкурсі та спільного заповнення заявки.

Контактна особа: Правдіна Аліна Вікторівна – головна спеціалістка відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, тел.: (044) 284 30 26.