_1569573303_613x321.87387648594_3_0.jpeg

Сьогодні, 27 вересня, голова Львівської обласної державної адміністрації провів робочу зустріч щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних з виплатою заробітної плати працівникам ТЕЦ у Новому Роздолі та Новояворівську, а також підготовки до опалювального сезону у цих містах.

У межах наради очільник Львівщини наголосив на важливості розв'язання питання виплати заробітної плати працівникам теплогенеруючих підприємств Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ, що знаходяться в управлінні ПП «Гарант Енерго М» та надав відповідні вказівки.

«Ми не можемо залишитися осторонь цього питання. Відтак, виплата заробітної плати людям перебуває на моєму особистому контролі. Я прошу всі дотичні структури з усією відповідальністю поставитися до цієї ситуації і докласти усіх необхідних зусиль задля її вирішення», - наголосив Маркіян Мальський.

Зазначимо, учора, 26 вересня, відбулась селекторна нарада під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, у межах якої голова облдержадміністрації звернувся до Уряду за підтримкою у вирішенні цього питання задля недопущення зриву опалювального сезону та вчасної подачі тепла у будинки мешканців Львівщини.

Зі свого боку, Міністр розвитку громад і територій Альона Бабак, зазначила, що Міністерство у наближчий час подасть на Кабмін розпорядження, де буде зазначено, що АРМА несе особисту відповідальність за запуск роботи ТЕЦ у Новояворівську і Новому Роздолі.

Нагадаємо, що напередодні очільник області проінспектував хід підготовки до опалювального сезону в Новояворівську. Під час візиту Маркіян Мальський оглянув потужності підприємства, зустрівся з колективом, а також з керівництвом приватного підприємства «Гарант Енерго М», під управлінням якого знаходиться теплогенеруюче підприємство Новояворівська ТЕЦ.

За інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації, у межах підготовки до опалювального сезону 2019/20 років у Львівській області виконано запланованих заходів на 90%.