_1569648449_613x321.78477690289_3_0.jpeg

Очільник Львівщини ознайомився з роботою опорного навчального закладу «Нижньояблуньківський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад)», що на Турківщині.

Голова Львівської ОДА Маркіян Мальський спільно з в.о. голови Турківської райдержадміністрації Миколою Яворським оглянули початкові та старші класи навчального закладу, спортзал, бібліотеку, клас інформатики, а також фізики.

Нагадаємо, що першу чергу школи відкрили 1 вересня 2017 року, а саме будівництво об’єкту розпочали у 2008 році.

Відтак, у шістнадцятьох класних кімнатах навчаються 270 учнів з першого по дев’ятий клас, педагогічний склад налічує 40 працівників. Зазначимо, що навчально-виховний комплекс відвідують діти дошкільного віку.

У будівлі облаштовані навчальні кабінети інформатики, хімії, фізики, біології. Для вивчення предметів природничо-математичного циклу та інформатики закупили спеціальне обладнання та сучасну комп’ютерну і мультимедійну техніку.

У межах заходу очільник Львівщини наголосив на необхідності початку будівництва другої черги навчально-виховного комплексу. Відтак, Львівська обласна державна адміністрація працюватиме над цим питанням.