_1570437317_613x321.65489404642_3_0.jpeg

Уперше 12 жовтня у Львові відбудеться унікальна постановка опери "Лючія ді Ламмермур"  у перекладі Миколи Лукаша.

Оперу "Лючія ді Ламмермур" називають «перлиною» у творчості відомого італійського композитора  Ґаетано Доніцетті, адже вона є однією з найскладніших та найдраматичніших на оперній сцені.

Сюжетом  опери є  роман шотландського письменника Вальтера Скотта “Ламмермурська  наречена”, що був написаний на реальних подіях. За розповіддю молоду і красиву Лючію видають заміж обманом, в кульмінації наречена божеволіє. Віковий ценз постановки 12+

«Наша постановка є унікальною, бо  вперше за часи незалежності України опера виконується в українському перекладі геніального Миколи Лукаша. В ній задіяні талановиті молоді солісти, чия зіркова кар’єра лише набирає обертів. Красу партитури Доніцетті явить львівський оркестр під орудою Маргарити Гринивецької. У виставі поглиблено драматургію опери, увиразнено характери, і тепер це історія не лише про нещасливе кохання, а й про підступність, слабкодухість і шляхетність в жанрі епік-фентезі», - розповідає українська режисерка Юлія Журавкова.

Нагадаємо, що таку постановку опери  “Лючія ді Ламмермур” можна буде побачити лише єдиний раз.

Подія відбуватиметься у межах Лукаш Фест – унікального міжнародного фестивалю, присвяченому сторіччю з дня народження Миколи Лукаша (1919-1988) – одного з найталановитіших перекладачів ХХ сторіччя.

Час події: 19:00 година.

Місце: трамвайне депо (LEM Station, Д. Вітовського 57).

Вхід вільний.

Фестиваль відбувається за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та львівського корейського центру Ханмаді.