Товариство з обмеженою відповідальністю «Статус-Україна» продовжує роботу над IX випуском книги інформаційно-видавничого проекту «Успішна жінка».

Проект засновано з метою відображення високого соціального статусу успішних, ділових та цілеспрямованих жінок в житті країни, адже сучасна жінка – гордість нашого сьогодення та яскравий взірець для наслідування прийдешнім поколінням. Державні зобов’язання у досягненні гендерної рівності є однією з передумов забезпечення стабільного розвитку українського суспільства на засадах демократії та, посилаючись на Конституцію України і закони України «Про інформацію», проект реалізується за підтримки ВРУ, міністерств, МАН України, Інституту демографії та соціальних досліджень ім. В. Птухи.

 

 

До участі у проекті «Успішна жінка» запрошуються жінки - керівники підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості - визнані провідні спеціалісти різних галузей, громадські діячі, митці, учасники державних та громадських акцій, які досягли статусу успішної жінки завдяки щоденній та наполегливій праці.

Вихід книги з друку планується у грудні 2019 року.

Інформація розміщується додатково в інтернет-мережі: status-ua.com.ua .

Фінансування проекту здійснюється шляхом залучення коштів учасників проекту, спонсорів.

Заявки для участі у проекті можна подати у відділ організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату Перемишлянської райдержадміністрації, каб.№30. до 11.10.2019 року або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .