_1570544076_613x321.67653390743_3_0.jpegСьогодні, 8 жовтня, на Львівщині відбувається  дискусія між урядовцями держави, Народними депутатами України та громадськістю області щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі у межах програми «Діалоги про Україну», ініційованої Офісом Президента України Володимира Зеленського.

 

 

Обговорити умови досягнення миру та захисту суверенітету й територіальної цілісності держави на Львівщину прибули: політичний директор Міністерства закордонних справ України Олексій Макеєв, перший заступник міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон Колумбет та заступник міністра оборони України Аліна Фролова.

Зустріч модерував голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський.

«Суть «Діалогів про Україну» - це спілкування на актуальні тематики. Відповідно, знайти порозуміння всіх верств населення, вибудовувати спільно, в єдності, позиції. Президент та влада готові і хочуть почути кожного для того, щоб напрацювати конкретні конструктивні пропозиції, яким чином разом виходити з тих чи інших ситуацій», - зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації.

Урядовці наголошують на тому, що підтримка України на міжнародній арені збільшується. Зарубіжні партнери України одностайно підтримали курс на дипломатичне вирішення конфлікту. А сама влада прагне одного - завершення війни та повернення всіх територій.

«Перемогти у цій війні ми можемо тільки спільно. Немає жодної капітуляції. Наші хлопці стоять на фронті і боронять нас, щоб ми почували себе у безпеці. Дипломати своїм словом об’єднують країни навколо нас, щоб ми не залишалися сам-на-сам з агресором. Суспільство, яке довіряє своїм солдатам дипломатичного фронту, солдатам військовим та ЗМІ, що доносять правду. Я вважаю, що це – запорука нашої перемоги. У цій війні з Росією ми хочемо перемогти. Мир наступає лише після перемоги», - повідомив політичний директор Міністерства закордонних справ України Олексій Макеєв.

Окрім того, Олексій Макеєв наголосив, що держава і надалі буде піклуватися про своїх захисників.

Відтак, представник профільного Міністерства прентував присутнім законодавчі та бюджетні ініціативи з питань соціального захисту членів сімей полеглих Героїв, учасників бойових дій та членів їх сімей, розвиток ветеранських просторів і інституційний розвиток ветеранської спільноти.

В Офісі Президента підкреслюють, що чинна влада не має наміру ухвалювати рішень за спинами людей і, як обіцяв Володимир Зеленський під час виборчої кампанії, спиратиметься на думку українців.