_1570548761_613x321.8654353562_3_0.jpeg

На Львівщині відбулась зустріч у межах програми «Діалоги про Україну», ініційованої Офісом Президента України Володимира Зеленського.

Відтак, урядовці держави, Народні депутати України та громадськість області області дискутували щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

«Ми сьогодні спілкувалися з людьми: активістами, громадськістю, пресою для  того, щоб спільно, в єдності, вибудовувати стратегію України в тих чи інших ситуаціях. Ми обговорили ті запитання, які зараз найбільше цікавлять суспільство, зокрема, і подальші кроки врегулювання конфлікту у війні з Росією», - сказав Маркіян Мальський.

Участь у обговоренні умов досягнення миру та захисту суверенітету й територіальної цілісності держави також взяли: політичний директор Міністерства закордонних справ України Олексій Макеєв, перший заступник міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон Колумбет та заступник міністра оборони України Аліна Фролова.

«Це вже третє місто, яке ми відвідали за 20 годин: Івано-Франківськ, Рівне, Львів. Для нас надзвичайно важливо чути громаду. Ми сьогодні говорили про те, яким чином ми збираємося перемагати у цій війні. Ми намагалися сьогодні до нести до громади меседжі про те, що ніякої зради та капітуляції не буде. Армія, дипломати та суспільство абсолютно свідомі того, що у цій війні можна перемагати і завдяки тому, що ми говоримо правду. Ми враховуємо всі думки, які висловлювалися сьогодні. І ми дуже уважно розглянемо кожну пропозицію, яка сьогодні звучала в цьому залі», - розповів Олексій Макеєв.

Зі свого боку, заступник міністра оборони України наголосила: «Ці діалоги є надважкими, тому що ми розуміємо, що питання, які проговорюються є болючими і вони будуть такими ще багато років. Але ми маємо знайти порозуміння для того, щоб не повторювати помилок, які були в нас в минулому, які загрожують втраті незалежності. Тому ми маємо спільну мету і ми маємо знайти вірний шлях для того, щоб її досягти. І ця мета – збереження цілісності та незалежності на усіх територіях України та збереження життя українців».