b_200_150_16777215_0___images_stories_19rik_10_img_3931.jpgb_200_150_16777215_0___images_stories_19rik_10_img_3941.jpg09 жовтня Громадська рада при Перемишлянській райдержадміністрації провела чергове засідання. Члени ради заслухали Танасієнка Р.В. - начальника відділу освіти, Гавінську О.М. – начальника відділу культури, Лівого Б.В. – головного лікаря ЦРЛ про стан готовності закладів освіти, культури, медицини до опалювального сезону.

 

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Греськів Б.В. довів до відома присутніх інформацію про  фінансування та проведення ремонтних робіт на дорогах у Перемишлянському районі, а також розповів про реалізацію мікропроєктів на Перемишлянщині у 2019 році.

По питанню пільг для учасників АТО і членів районної Спілки учасників бойових дій в Афганістані, які звернулись з листом, громадська рада прийняла рішення звернутись до Бібрського держлісгоспу з проханням сприяти у розв'язання цього питання.

На завершення відбулось заслуховування претендентів на посаду голови Перемишлянської райдержадміністрації Горинецького Ю.О. та Гуменюка Б.С.. За підсумками обговорення, члени громадської ради перевагу надали Богдану Гуменюку.

Зауважимо, що з пропозицією обговорити дані кандидатури звернувся голова Громадської ради при Львівській облдержадміністрації А.Болюбаш.