_1571824914_613x321.41484184915_3_0.jpeg

Цієї неділі, 27 жовтня, у Львові на спортивній базі «Львівський стрілецький стенд Школи вищого спортивного мистецтва» відбудуться змагання зі стрільби стендової «Кубок Захисника України» серед учасників АТО та ООС.«Змагання відбуваються уже втретє. Попередні рази брали участь приблизно 60-80 стрільців. Очікуємо не тільки представників Львівщини, а й інших областей, серед яких Рівненська, Закарпатська, Одеська, Чернівецька, Івано-Франківська та інші», - розповідає директор Центру олімпійської підготовки зі стрільби стендової, головний суддя змагань Віталій Грибовський.  

«Кубок Захисника» проводитиметься у трьох номінаціях: серед учасників АТО та бойових дій, серед спортсменів у вправі скіт та у вправі трап. Напередодні змагань, 25-26 жовтня, для охочих взяти участь відбудуться офіційні тренування.

«Основна мета змагання - популяризація стрілецького спорту в Україні. У нас є такий девіз: «Щоб постріли в Україні лунали тільки на стрілецьких майданчиках», чого ми дуже прагнемо»,- зазначив Віталій Грибовський.