b_200_150_16777215_0___images_stories_19rik_10_img_3983.jpgПро результати осінньої перевірки зовнішнього протипожежного водопостачання йшлося сьогодні, 25 жовтня, під час засідання районної комісії ТЕБ та НС, яку провів перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Богдан Гуменюк.

 

 

В ході обстеження водоймищ та гідрантів у м.Перемишляни було виявлено ряд порушень.

Зокрема, на території ТзОВ «Львівхолод» «Рукавичка» (по вул..Шкільна, 1) у незадовільному стані перебуває водоймище та пожежний гідрант. Варто відзначити, що вже неодноразово Перемишлянський РС ГУ ДСНС  надсилав припис та листи керівництву установи щодо усунення недоліків. Та, на жаль… Оскільки «Рукавичка» є місцем масового скупчення людей, то протипожежні заходи повинні виконуватись першочергово.

Також під час обстеження були виявлені окремі недоліки у функціонуванні гідранта на території ЦРЛ та відділу культури. За інформацією керівників даних установ, дане питання перебуває стадії вирішення.

З іншого боку, керівництво Перемишлянського професійного ліцею відреагувало на зауваження перевіряльників і на території закладу встановлено гідрант.