b_200_150_16777215_0___images_stories_19rik_10_img_3986.jpgСьогодні, 25 жовтня, під час засідання районної комісії ТЕБ та НС, яке провів перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Богдан Гуменюк, одним із питань порядку денного було питання про стан виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів.

 

 

Як повідомив інспектор сектору з питань  наглядово-профілактичної діяльності Перемишлянського РВ  ГУМНСУ у Львівській області Степан Мирош, упродовж року у населених пунктах району біло зафіксовано 11 випадків виявлення вибухонебезпечних предметів. Останній випадок  був у селі Свірж. На полі було виявлено авіаційну бомбу чималих розмірів.

З даного питання прийняті відповідні зобов’язання та рекомендації керівникам місцевих органів самоврядування та мешканцям району. Зокрема, при виявленні таких речей потрібно припинити будь-які роботи у районі знаходження предмету, не торкатись і не пересувати його, негайно повідомити чергові служби ДСНС та Національної поліції.