_1572431382_613x321.25492341357_3_0.jpeg

Упродовж 19-21 листопада у м. Пустомити відбудеться всеукраїнський тренінг "Інклюзивність та відкрита молодіжна робота в молодіжних центрах".

Мета тренінгу полягає у формуванні в учасниках розуміння інклюзивності в молодіжній роботі та надати практичні компетенції з впровадження інклюзивних підходів у молодіжних центрах.

До участі запрошуються:

  • представники молодіжних центрів / просторів, які працюють або хочуть розпочати роботу з групами включення (молодь з інвалідністю, малозабезпечена молодь, молодь у кризовій ситуації, національні меншини, внутрішньо переміщені особи тощо);
  • молодіжні працівники, які працюють з молодіжними центрами в рамках розвитку вільних просторів та цільових програм з фокусом на інклюзивність;
  • молодіжні працівники, які залучають в молодіжні центри неорганізовану молодь.

Як повідомляють організатори, обов’язковою умовою участі у спеціалізованому тренінгу є наявність свідоцтва про проходження базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник».

Організаторами заходу є Міністерство молоді та спорту України спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики, Програмою розвитку ООН та департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Зазначимо, що для участі у тренінгу необхідно зареєструватись за посиланням.

Дедлайн подачі заявок до 10 листопада 2019 року.

Про результати відбору учасників повідомлять 12 листопада.

Організатори покривають витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та роздаткові матеріали.

Контактна особа  - Віктор, телефон: 0971352766.