_1572434134_613x321.75336816057_3_0.jpeg

Сьогодні, 30 жовтня, у Львівському палаці мистецтв стартував Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності.

Участь у заході беруть представники туристичних організацій 19 областей та міст, а також 9 країн-учасниць, серед яких Україна, Грузія. Болгарія, Литва, Словаччина Чехія, Білорусія, Франція, Молдова.

Присутніх привітав перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Василь Лозинський.

«Львівська область має багато пропозицій щодо розвитку культурного туризму, окрім того є велике зацікавлення у розвитку медичного туризму. Профільне управління облдержадміністрації активно працює у цьому напрямі, є партнери, які шукають нові ідеї. Впевнений, на цьому форумі ми спільно знайдемо нові можливості і закликаю усіх насолоджуватись туристичним потенціалом нашого регіону», – зазначив Василь Лозинський.

Під час форуму відбулась панель «Медичний туризм на Львівщині: можливі вигоди та перешкоди для розвитку», де порушили питання актуальності та перспектив розвитку медичного туризму в області.

У межах форуму презентували міжнародну виставку «ТурЕКСПО», під час якої Львівщина представила туристичні можливості на стенді Lviv Region. Також учасники мали можливість ознайомитись із бальнеологічними, гірськолижними курортами, еколокаціями, національними парками та історичними містами області.

Стенд виготовили в межах реалізації проекту «Cвіт карпатських розет – заходи зі збереження унікальності культури Карпат», який реалізується за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.

Зазначимо, Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності триватиме до 1 листопада.