_1572445344_613x321.67653390743_3_0.jpeg

Львівщина має сприятливі умови та великий інвестиційний потенціал у туристичній індустрії. Відтак, у другий день XIX Міжнародного економічного форуму управління туризму та курортів збирає представників туристичного середовища на бізнес зустріч «Invest in Lviv Region: Focus on Tourism».

Цього року секція «Туризм» передбачає проведення двох дискусійних панелей «Invest in Lviv Region: Focus on Tourism» та «Сучасні курорти чи SOVOK. Українські реалії». Захід має на меті привернути увагу інвесторів до розвитку інфраструктури туризму та гостинності у Львівській області, обговорити важливі питання щодо розвитку туристичної інфраструктури Львівщини, механізмів стимулювання та залучення іноземних інвестицій, а також порушити питання відновлення життєдіяльності курортів із пост радянського періоду.

На захід запрошено експертів туристичної галузі з Німеччини, Грузії, Польщі та України, представників виконавчої влади та місцевого самоврядування, туристичного бізнес середовища.

Модераторами панельних дискусій будуть президент Національної туристичної організації України Іван Ліптуга та виконавча директорка АОМС «Єврорегіон Карпати– Україна» Галина Литвин.

Учасниками події є інвестори, представники бізнес середовища і дипломатичних установ, місцеві органи виконавчої влади та представники HoReCa.

Реєстрація учасників о 13:00 год, початок заходу о 14:00 год на Арені Львів.

Організаторами заходу – управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації та Національна туристична організація України.