_1572529010_613x321.74097182832_3_0.jpeg

Сьогодні, 31 жовтня, у Музеї визвольної боротьби України відбувся захід «День народження Героя російсько-української війни. Народжені у жовтні».

Присутні вшанували пам'ять 49 загиблих і померлих учасників АТО – ООС із Львівщини –  Героїв, які віддали власне життя задля миру та цілісності держави.

На заході були присутні родини загиблих, їх близькі і друзі, учителі, учасники російсько-української війни, представники духовенства, влади та громадськості.

«Ці хлопці захищали нас із вами, свою родину, свою країну. Я пообіцяв собі, що завжди допомагатиму дітям, яких залишили наші Герої, їх рідним. Ця війна повинна закінчитись нашою перемогою. Пам'ятаймо про цих хлопців, ми не маємо права  відсторонюватись від війни, яка триває у їхній державі. Слава Героям!» - звернувся до присутніх заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

У мистецькій частині заходу брали участь зразковий вокально-хореографічний ансамбль «Веселі черевички», співак Назар Савко, зразкова музична студія  «Джерело» Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, солістка Львівської національної філармонії Наталія Грановська.

Організатори заходу – департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації та департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.