_1572863526_613x321.9142403388_3_0.jpeg

4 листопада, в області офіційно стартував Форум Громадських рад Львівщини.

Участь у відкритті заходу взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський.

«Я переконаний у тому, що майбутнє – за голосом громадськості, людей. Я великий прихильник прямої демократії і вірю, що вона буде втілюватися в Україні. Над потрібно спільно працювати над вирішенням тих чи інших проблем», - наголосив Маркіян Мальський.

Зазначимо, що на території Львівської області функціонують 20 Громадських рад при районних державних адміністраціях.

У межах заходу очільник Львівщини висловив переконання у необхідності стимулювання створення Громадських рад при містах обласного підпорядкування.

«Якщо їх буде більше, то, однозначно, позитивнішою стане робота при міських радах», - зазначив голова Львівської ОДА.

Маркіян Мальський подякував Правлінню Громадської ради при Львівській облдержадміністрації, а також головам Громадських рад районів за ту плідну роботу та побажав ніколи не зупинятися на досягнутому, адже спільна ціль усіх – розвиток Львівської області.

Нагадаємо, що метою Форуму Громадських рад Львівщини є об’єднання представників громадських рад з різних районів області та налагодження тісної співпраці між ними.

Також голова Громадської ради при Львівській ОДА Андрій Болюбаш розповів про досягнення та виконану роботу нової каденції Громадської ради. Він зазначив, що Громадська рада при облдержадміністрації є найбільшою і найдієвішою: за звітний період розглянуто 73 звернення, проведено 51 засідання комісій Громадської ради, 7 тематичних круглих столів, 2 засідання Громадської ради, 5 засідань Правління ГР.